2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ارسال نظر رو این گزینه کنار شکلک هس رو بزن عکسشو بفرست

نیومد حجمش زیاده درخواست دوستی بدم بفرستم ببین شاید اومد یا هم یه تایپیک دیگ میزنم 

دلم میخواد معجزه شه منم مامان شم 
2728
نه دکترم نوشت من خودمم تنبلی دارم چقد طول میکشه خوب شه نرمال شه چه داروهایی خوبه براش

نگران نباش گلم مال همسرمن تعدادش خیلی کم بود فک کنم 8میلیون بادیدن آزمایشش ناامید شدم ولی دکتر واس یماه دارو نوشت تازه داشت دارو هاشو میخورد فک کنم یه هفته استفاده کرد بیبی زدم مثبت شد رفتم سونو یه ماهو نیم باردار بودم همین بهانه شد و دارو هارو کنار گذاشت ولی متاسفانه بچم 12هفتم بود سقط شد بعدش فقط تو خونه خودمو همسرمو تقویت کردم و باخوردن گرمیجات یماه بعدش باز باردار شدم ماشالاه حالام25هفتمه پس زیاد نگران نباش همه چی دس خداست امیدت بخدا باشه و با خوردن چیزای مقوی خودتونو تقویت کنین ایشالاه باردارمیشی

نگران نباش گلم مال همسرمن تعدادش خیلی کم بود فک کنم 8میلیون بادیدن آزمایشش ناامید شدم ولی دکتر واس ی ...

اخه من هرچی میخورم چاق میشم برا همون الان رژیمم 

2738
اخه من هرچی میخورم چاق میشم برا همون الان رژیمم 

عزیزم قرارنیس که زیاد بخوری فقط گرمیجات بخور

من بعد سقطم اینارو خوردم اگه دوس داشتی میگم شماهم استفاده میکنین

هرروز چایی رو با دارچین و نبات وخرما میخورین ما روزا باخرما وشب بادارچینو نبات میخوردیم

عسل طبیعی میخری و گردو و پسته و فندق و بادوم و سیاهدونه میخری همه رو آسیاب میکنی و قاطی عسل طبیعی میکنی اگ بتونی گرده درخت نخل هم پیدا کنی و قاطی اینا کنی عالی میشه تو بعضی عطاری ها هس ولی من این آخری رو نتونستم پیداکنم هردوتاتون صبح و شب یه قاشق نوش جون میکنین و آب هویچم هردو روزی یه لیوان و هرروز پیاز میخورین سرسفره به شوهرتم هرروز صب یه کاسه کوچیک نخود آبپز میدی و عرق کاسنی هم یادت نره شوهرت باید هرروز بخوره 

من تخم مرغ محلی با روغن گاو هرصبحونه درست میکردم 

همون ماه اول واس من ج داد حتما امتحان کن عزیزم اگه همسرت نمیره دکتر همینارو استفاده کن ولی بنظرم همراه اینا یه دور داروهای دکترهم بخوره خوبه

ولی من بدون دکتر و باخوردن گرمیجات ج گرفتم

همینم به زور رفته تو خونه با هزار مصیبت نیم ساعته رسوندیم ازمایشگاه 

شوهرمنم چن ماه التماسش کردم نمیرف آزمایش تااینکه آخر دکترم گف یجوری باحرفات نرم و راضیش کن بیارش و هرچی گفتم راضی نمیشد و آخرم گریه کردم برگشت گف میترسم برم بهم بگن مشکل دارم و بذاری بری😐باحرفام خیالشو راحت کردمو صبحش باهام اومد معلوم شد که مشکل داره بعدم لج کرده بود دارو هاشو نمیخورد عین بچه ها باهزار بدبختی داروهاشو میدادم آخرم همش یه هفته استفاده کرد ولی گرمیجاتو بی هیچ مشکلی میخورد

شوهرمنم چن ماه التماسش کردم نمیرف آزمایش تااینکه آخر دکترم گف یجوری باحرفات نرم و راضیش کن بیارش و ه ...

شوهرمنم اصلا ویتامین نمیخوره عرق کاسنی هم گرفتم نخورد میگه دکتر بگه میخورم 

شوهرمنم اصلا ویتامین نمیخوره عرق کاسنی هم گرفتم نخورد میگه دکتر بگه میخورم 

بگو دکتر گفته

مال منم عرق کاسنی نمیخورد بالیوان انقد جلوش میاستادم مجبور میشد میخورد حالا میگه بعد اینکه بچمون دوسالگیش تموم شد باز ازاون معجونایی که درست میکردی بهم بده یکی دیگرم بیاریم😅😅

بگو دکتر گفته مال منم عرق کاسنی نمیخورد بالیوان انقد جلوش میاستادم مجبور میشد میخورد حالا میگه بعد ...

😄😄ببینم منم میتونم راضیش کنم 

2706