2737
2734
ایشالاه که خیلی زود نتیجه میگیری و تاپیک بارداریتو میزنی گلم😘😙

بعد بچت پسره خودتم دارو مصرف کرده بودی؟ من یه دختر دارم سر دخترمم شوهرم مشکل داشت ولی خدا کمک کرد باردار شدم الان دلم پسر میخواد ولی میگم شوهرم مشکل داره بنظرت شدنیه؟میدونم همه چی دست خداست ولی میگن جنسیتو مرد مشخص میکنه آخه تحرک و ایناش کمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد بچت پسره خودتم دارو مصرف کرده بودی؟ من یه دختر دارم سر دخترمم شوهرم مشکل داشت ولی خدا کمک کرد با ...

نه عزیزم من قبلا که شوهرم آز نداده بود ینی پنج شش ماه قبل بارداریم پیش ماما میرفتم واسم دارو داد ولی بعد که آزمایش و سونو دادم و مشخص شد هیچ مشکلی ندارم دکتر گف شوهرم باید آز بده اونم لج کرده بود نمیرفت بلاخره بعد یکی دوماه راضیش کردم آز داد هم تعداد کم بود8میلیون بود و هم تحرکش یکم مشکل داشت

بنظرم همون گرمیجاتو بخوری حله و بعد پاک شدن هرروز رابطه عمیق داشته باشین تا ده روز

بعد بچت پسره خودتم دارو مصرف کرده بودی؟ من یه دختر دارم سر دخترمم شوهرم مشکل داشت ولی خدا کمک کرد با ...

خدا دختر نازتو حفظ کنه ایشالاه ایندفه خدا یه گل پسر بذاره دامنت عزیزم

تغذیه خیلی مهمه خواهرم یه پسر داره سردومی قبلش رفت پیش دکتر تا رژیم دختردارشدن بهش بده خودش رعایت میکرد ولی شوهرش نه دکتر گفته بود شوهرش گرمیجات نخوره و عسل هم کلا تعطیل ولی این هرروز عسل طبیعی میخورد😐که دومی هم پسرشد

پس اول تقویت کن خودتو همسرتو بعد اقدام کن

2731
نه عزیزم من قبلا که شوهرم آز نداده بود ینی پنج شش ماه قبل بارداریم پیش ماما میرفتم واسم دارو داد ولی ...

ممنون گلم خدا کنه منم خدا بهم بعدیو پسر بده خیلی دوست دارم ولی نا امید شده بودم الان شما گفتی شوهرتونم مشکل داشته پسر دارین خوشحال شدم وزن شوهرت چطور بود شوهر من اضافه وزنم داره 

ممنون گلم خدا کنه منم خدا بهم بعدیو پسر بده خیلی دوست دارم ولی نا امید شده بودم الان شما گفتی شوهرتو ...

ربطی به اضاف وزن نداره گلم شوهرم قدش187و وزنشم79هس اگ به وزن باشه شوهرخواهرم وزنش زیااده و هردوبچشم پسره پس به اونجور مسائل فک نکن بنظرم قبل اقدام قشنگ به تغذیه خودتو همسرت برس و سردیجاتو تامیتونی حذف کن  به دکترم بری رژیمشو بگیری بد نیس

پوزیشن نزدیکیتم جوری باشه که رابطتتون عمیق باشه ببخش اینو میگم خانوم باید چار دستوپا باشه و همسرش از طرف پشتش....

ممنون گلم خدا کنه منم خدا بهم بعدیو پسر بده خیلی دوست دارم ولی نا امید شده بودم الان شما گفتی شوهرتو ...

ایشالاه اینار پسره گلم دلتو روشن کن

منم دوس دارم بعد این بچم دختر دارشم و جنسم جورشه

عزیزم تو این تاپیک نوشتم که چیا مصرف کردیم خواستی امتحان کن به امیدخدا نتیجه میگیری

من که واقعا فک نمیکردم انقد زود ج بده  قربون خدا برم خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه باهرجنسیتی که دوس دارن واس شماهم یه گل پسر سالمو صالح بده ایشالاه😘😙 

2740
عزیزم تو این تاپیک نوشتم که چیا مصرف کردیم خواستی امتحان کن به امیدخدا نتیجه میگیری من که واقعا فک ...

ممنون عزیزم که انقد با حوصله جوابمو دادی انشالله خدا گل پسرتو حفظ کنه بعدشم یه دخمل ناز بهت بده ...آخه شوهرم رفته آزمایش وضعیتش زیاد جالب نبود تحرک سریع نداره تعدادشم کمه 

ممنون عزیزم که انقد با حوصله جوابمو دادی انشالله خدا گل پسرتو حفظ کنه بعدشم یه دخمل ناز بهت بده ...آ ...

مرسی گلم خدا یه نینی خوشگل وسالم قسمتت کنه

نگران نباش شوهرمنم ج آزمایشش چندان خوب نبود تلاش کنی مطمئنا به نتیجه میرسی

شوهر منم واریکوسل داره خیییلی تحرکش ضعیفه.تعدادش خوبه ولی تحرکش نه.منم یکماهه شروع کردم خوردن گرمیجات هم خودم هم شوهرم.دعا کنین منم بچه دارشم ۸ساله ازدواج کردم دلم بچه میخاد

مامانم مریضه برای شفاش یه صلوات میفرستی 😢😢