2733
2739
دوستانی که ناراحتن واسه حفظ ارزش پولشون رفتن طلا خریدن. یه کم ناراحتی داره حق دارن. امیدوارم بی ...

طلا برای سرمایه گذاری بلند مدت خوبه تا پنج سال نباید بهش فک کرد تابه سود برسه من که چه تو ارزونی چه گرونی همیشه خریدم شده یک گرم 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
عزیزم اون تحریم تسلیحاتی هست که اتفاقا خواسته خود ایران بوده میخوای تفنگ بخری احیانا؟

اخ  قربون دهنت  بشم بیا  بربم اون گوشه موشه ها من یه بوس محکم بکنم ازت بابا تحریم جدید بانکی اعمال کردن از این ور تحریم تصلیحاتی برداشتم خب لامصبا چجوری معامله کنیم اسلحه بخریم نفت بریزیم تو لیوان ببریم تحویل بدیم بگیم تنفنگ بده بهمون ؟خب مبادله کالا به کالا کردنی ام که میشه عینه چن ماه قبل از استرس اینکه نفتکشامونو نزنن جونامون پر پر نشه خوابمون نمیبره اصلن گیریم مبادله رااااااحت اونوقت تفنگو میخریم بیاریم تنه زنو بچه  کنیم یا غذا ویشه تو سفرشون یا سقف ویشه بالاسرشون 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر ک داره میاد پایین❤️ ایشالله شمام ضرر نکنی

اره. بیاد پایین همه چی ارزون میشه. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
نه گلم اینا اون بدبختایین ک به خاطر این ک پولشون بی ارزش نشه رقتن سرمایه گذادی کردن حالا سرمایشون به ...

منظورم با استارتر نبود کلی گفتم ..بله درست میگی ولی خیلیا بودن از ریزش بورس خوشحال شدن نمیدونن بورس تورمو کنترل میکنه

2731

واااای چرا دعا میکنید طلا بره بالا    طلا میره بالا دلارم میره بالا همزمان اجناسم فضایی میشن...اخه چرا ب خاطر خودتون ک رفتید طلا خریدید دوست دارید ملت ازین بدبخت تر بشن..اون جوان بیچاره ارزوی حلقه خریدن رو هم باید با دعاهای شما ب گور ببره

انشالا که خدا از یه جای دیگه مشکل صررتو جبران میکنه  اما خدا کنه بیاد پایین الان که دیگه نمیشه ...

یک حلقه و سرویس طلا نمی شه خرید 😞😞

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2738
اینا همونان ک از بدبختی بقیه خوشحال میشن همونان ک وقتی بورس ریخت کل میکشیدن

فک کردن طلاشون گرون شد سود کردن درواقع شدن ملیونر های فقیری دلشون ب گرون شدن چهار تا النگو خوشه نمیدونن ک بدبخت شدن

ان شاالله ک بیادقیمت قبل بمونه ثابت فعلا ک دارن همه چیو  با قیمت دلار و طلا حساب میکنن ،برا بور ...

عزیزم اصلا از بورس چیزی  میدونی؟  بورس نخریم بیاد پایین😐

من میرم اسید بخرم تا گرون نشده بخورم خلاص شم

2706