2733
2739
عنوان

ربایش یسنا دیدار

| مشاهده متن کامل بحث + 4369 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قوربون ات برم  آخه بچه سه چهار ساله .... هر چیزی که به ذهن مون می رسه که نباید بگیم . مجازی و ک ...

درسته تلخه ولی واقعیته منم به این موضوع فکر کردم قضیه آتنا اصلانی رو که یادته

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
مشخص بود دزدیده بودنش از ترسشون پسش اوردن چون بچه سرحال بود بچه ای ک چهار روز اب نخوره غذا نخوره اون ...

آره تر و تمیز و سرحال و نزدیک محل گم شدن در حالی که کلی اونجاها رو گشته بودن

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2731
شاید به این بچه تعدی نشده باشه عزیزم ولی در تمام دنیا صدها یا شاید هزاران کودک مورد آزار آدمهای بیما ...

قبول دارم باید خیلی مراقب بچه های اطرافمون باشیم . اما اگر چیزی باشه معلوم می شه  اما همون طور که خودتون می دونید به همه ی بچه ها ی 3 ساله تجاوز نمی شه . اما وقتی توی مجازی مطرح می شه همین طور دومینو  وار شایعه درست می شه . گناه اون بچه چیه که ابروش هم بره در کنار این همه استرس و ناراحتی که براش پیش امده . هر چیزی رو که از ذهنمون گذشت که نباید به زبون بیاریم

2740
بله یادمه . آتنا 9  10  سال اش بود و مدت ها اون آشغال زیر نظرش داشته . اما دختر 3 ساله یه ...

من کوچیکترم شنیدم متاسفانه آدم مریض زیاده آتنا هفت سالش بود فک کنم😔بالاخره اینا هم قصدی داشتن یا قاچاق اعضا یا فروختن بچه یا تجاوز بالاخره قصد خوبی نداشتن حقیقته

بله خیلی ناراحت کننده است باید این ها رو مثل سگ تیکه تیکه اشون کنند آشغال ها رو 

بله انسان مریض همه جا زیاده ادم باید دوتا چشم داره دوتا دیگه قرض کنه مراقب بچش باشه مادرش یه جا میگفت بچم آب خواسته خواهر زاده صاحب زمین رفته بهش داده بعدش کسی بچمو ندیده قبول کن باید بیشتر مراقب می‌بود