2733
2739

بچه جون من برا این تاپیکم گزارش بزنید 

خواهش میکنم

استارتر جونم ببخشید حرف بی ربط میزنم

دوستان هر کسی بزنه براش صلوات میفرستم لطفااااااا

بخدا خیلی حیاتیه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5228615/گاهی-همسرمو-دوست-دارم-گاهی-دوست-ندارم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلار الان شده ۲۷ و نیم خدایا کرمتو شکر

کاش بازم بیاد پایین.😥😥ببچارمون کردن همه چی قیمتش چند برابر شده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من گرمی ۱۱۰۰خریدم نمیدونم انقدر میاد پایین یا نه

الان گرمی چند شده بچها؟؟

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2740

جالب اینه که بقیه میان استارتر و سرزنش میکنن.خوب ایشون ضرر کردن ناراحتن.مگه الان ناراحتی یا خوشحالی ایشون تاثیری تو قیمت داره.الان سردمداران نشستن ببینن تو نینی سایت مردم حال روحیشون چطوره طبق اون تعیین قیمت کنن

2706