2737
2734

من اواسط فروردین عمل صفرا انجام دادم.قبلش یه درد بدی سر معده بین دوتا استخون قفسه سینه شروع میشد و تا پشتم میومد.نفسم بالا نمیومد خییییلی بد بود و رفتم دکتر اونا سونو کردن و سنگ های زیادی تو صفرا بود عمل کردم. الان باز امروز همون درد رو داشتم.هفته پیش هم داشتم. به نظرتون مربوط به صفراست یا از معده ست؟؟؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر کنم عوارض بعد عمل. چون پدر شوهر منم عمل صفرا انجام دادن دقیقا همین درد ها رو که میگین داشتن. بازم چکاب کردیم و کلی ازمایش و عکس و دکتر اما مشکلی نداشتن. دیگه دکتر فیزیوتراپی براشون تجویز کرد الان خیلی بهترن

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
عزیزم شاید یبوست داری چون بعدش نباید غذای سنگین بخوری یا یبوست بگیری من چندساله صفرامو برداشتم هرموق ...

شاید همین طور باشه منم چند وقت پیش به خاطر یبوست سمت راست شکمم درد میکردو خیلی نگران شدم نکنه  مشکل از اعضای داخلی بدنم باشه

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
دیگه وقتی صفرا رو برداشتی حتما مال معده اس شاید میوه خام یا غذای تحریک کننده خوردی  راستی بعد ...

بله تا آخر عمر دیگه روغن باید یا حیوانی (روغن زرد یا روغن دنبه) استفاده کنی. تخم مرغ و کره و سرشیر و سس کم مصرف کنی.کلا چیزای چرب مخصوصا روغن سرخ کردنی یا نباتی نباید خورد.😪

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
فکر کنم عوارض بعد عمل. چون پدر شوهر منم عمل صفرا انجام دادن دقیقا همین درد ها رو که میگین داشتن. باز ...

دکترم بهم گفت شاید تا یکسال اون دردا رو بازم داشته باشی اما الان میترسم میگم نکنه از معده ست 😪😪 خسته شدم از دکتر و درمان 😥😥آخه دارم واسه تنبلی هم دکتر میرم تازه هم که عمل کردم دیگه بخدا از شوهرم خجالت میکشم هرروز یه مشکلی دارم 😭😭😭😭میگم با خودش نگه چه زنی گرفتم همش مریضه 🥺🥺

2740
من بودم میرفتم دکتر    امیدوارم زودترحالتون خوب شه

مرسی.دکتر بالاخره باید برم اما خب گفتم بپرسم ببینم اگه از معده ست برم دکتر معده اگه مربوط به صفراست برم همون دکتر خودم. 🥰🥰😍😘

عزیزم شاید یبوست داری چون بعدش نباید غذای سنگین بخوری یا یبوست بگیری من چندساله صفرامو برداشتم هرموق ...

نمیدونم.فقط صب صبحانه نخوردم و نزدیک ظهر یه تیکه کوچیک نارنگی خوردم که بعدش پدرم در اومد. 

دکترم بهم گفت شاید تا یکسال اون دردا رو بازم داشته باشی اما الان میترسم میگم نکنه از معده ست 😪😪 خس ...

عزیزم عمل صفرا عمل سنگینی هست. رژیم درمانی و روحیه درمانی لازمه. در بهترین حالت 5 سالی طول میکشه بدن ادم اداپته بشه. اینقدر خودتو اذیت نکن. با یه دکتر تغذیه در مورد خوراکت مشورت کن و خودتو تقویت کن. اعصابت رو زیر چکش نذار. ارامش مهمه تو ریکاوری بدن. اصلانم مشکل نداری. رو خودت اسم نذار. فقط بدنت ضعیف شده بعد عمل و تا بدنت با شرایط جدید و رژیم جدیدت اداپته بشه زمان میبره

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
دکترم بهم گفت شاید تا یکسال اون دردا رو بازم داشته باشی اما الان میترسم میگم نکنه از معده ست 😪😪 خس ...

نترس هممون مریضیم منم 500 تا مرض دارم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
عزیزم عمل صفرا عمل سنگینی هست. رژیم درمانی و روحیه درمانی لازمه. در بهترین حالت 5 سالی طول میکشه بدن ...

مرسی از حرفای مثبت و خوبت عزیزم.دستت درد نکنه😘😘 ببینم اگه بشه با همین دکترم که عمل انجام داده یه مشورتی میکنم آخه آشناهامونه و شاید بهتر بتونه راهنمایی کنه.بازم ممنونم از انرژی مثبتی که فرستادی واسم. 🥰🥰😍😍 بوس به لپت😉😉😘

مرسی از حرفای مثبت و خوبت عزیزم.دستت درد نکنه😘😘 ببینم اگه بشه با همین دکترم که عمل انجام داده یه م ...

عزیز دلم مهربون. 

نترس هممون مریضیم منم 500 تا مرض دارم 

ای بابا آخه مردا اعصاب مریضیو ندارن میترسم دلزده بشه.آخه چندبار که هی جاییم درد میکرده و نالیدم گفته چرا تو همش مریض میشی 😢😢انشالله خدا همه مریضا رو شفا بده