2733
2734
ای بابا آخه مردا اعصاب مریضیو ندارن میترسم دلزده بشه.آخه چندبار که هی جاییم درد میکرده و نالیدم  ...

برن هرکی دیگرو بگیرن همینه😂

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
برن هرکی دیگرو بگیرن همینه😂

خو اینو نمیفهمن دیگه 🙂🙂 مگه برن از نزدیک ببینن سرشون به سنگ بخوره که باز اون وقت دیگه به درد ما نمیخورن 😉😉

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو اینو نمیفهمن دیگه 🙂🙂 مگه برن از نزدیک ببینن سرشون به سنگ بخوره که باز اون وقت دیگه به درد ما نم ...

😂حالا خودشون خیلی عتیقه ن

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2731
خیلی سخته منم  پلیپ صفرا دارم دکتر گفته اگه بزرگ بشه باید برداریش.

ای بابا من صفرام پر سنگ بود و عفونتم کرده بود دیگه وقتی دکتر سونو رو دید گفت فقط فردا صب باید بیای عمل که اوضاعت خرابه. چون عمل باز بود و لابیا نبود خییییلی بهم سخت گذشت.باز الان هم که درد دارم هنوز. دیگه کلافه شدم 🤕

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
ای بابا من صفرام پر سنگ بود و عفونتم کرده بود دیگه وقتی دکتر سونو رو دید گفت فقط فردا صب باید بیای ع ...

ببین به هر حال چون یه عضوی از بدن خارج میشه ، طول میکشه تا بدن خودشو پیدا کنه تازه عمل باز هم که خودش کلی دردسره ، تو که یکسال هم نیست عمل کردی ، پس این دردها طبیعیه ولی اگه می خوای خیالت راحت بشه به دکتر بگو

ببین به هر حال چون یه عضوی از بدن خارج میشه ، طول میکشه تا بدن خودشو پیدا کنه تازه عمل باز هم که خود ...

مرسی عزیزم.با دکترم یه مشورت میکنم.