2733
2734
اره آین جم داریم ریحان هم مبینی

آره. من تردید. چوکوروا. دیلا خانمم برای بار سوم دارم نگاه میکنم باز😁

این جدید ام ک عشق از نو سیب ممنوعه میبینم دیگه😅😅

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو داداش کوچیکم وقتایی ک بقیه خواب بودن هنزفری وصل میکردیم ب تلویزیون بعدمیذاشتیم توگوشامون نگاه می ...

خخخح چ باحال

من پسرم کوچیک نمیزاره اگ ظهر نخوابه همش جیغ میکشه یا میگ بازی مجبورم بخوابونمش

2731
تاپکی  یاش نمیبینی جم بالیود

من ازسریال های  هندی خوشم نمیاد.. کلا فیلم هندی نگاه نمی‌کنم.. مگه اینک شاهرخ خان توش باشه😍🤭

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜
2740
چنتا قسمتش رفته

هنوز قسمت اوله. دختره با دوس گسرش میره آمریکا بعد ازش حامله میشه ولی پسره میگه من نمیخام باهات ازدواج کنم بچه رو بنداز. این نمیندازه.. بعد اون پسره ی خونواده ی پولدار داره و ی نامزد ک نمیخاد و کلا دوس داره آزاد باشه.. بعد ک میبینه این بچه داره بدون شوهر میگه بیا ادای زن و شوهرا و در آریم ک خانواده ها ساکت بشن.. این خلاصش تقریبا 

خخخخخح من‌مبینمم

مادرشوهر منم میبینه. ولی من خوشم نمیاد 

اوک ممنونتمممم ی دنیااااااااا دیشب قسمت اولش بوده پس

خواهش گلم.. اره دیشب قسمت اول بود حالا جمعه تکراری شو میزاره باز اونجا ببین ولی نمیدونم ساعت چند

امشب سیب ممنوعه میزاره.. روزای فرد اندر. روزای زوج این زینب و میزاره 

اخ جون یلدیز جون ساعت ؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه