2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن تو جم تی ویه.. جم سریز چوکوروا داره

چوکوروا رو ساعت 11 نشون میده

سیب ممنوعه 10 

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
اوففف دوس دارم ببینم شوهرم خوابه نمیشه عصر نمیزاره اگ میزاره بگو بهم چ ساعتی

ن فک نکنم بازم داشته باشه. قسمت دو ساعت 10 شب باز.. بزنجم تی وی اچ دی. صداشو کم کن خب 

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜
اچ دی کدومه

نگاه اگه دستگاه رسیورتون اچ دی باشه شبکه های اچ دی میگه.. یعنی باید دو تا سریز دوتا جم دو تا روبیکس و الی آخر داشته باشید.. بزن جم تی اچ دی ببین الان

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜
2740
شانس من دقبق جلو تی وی خوابه    

خخخ عجب ها.. بیخیال انقد رو نده.. من شوهرم خوابم باشه تلویزیون و میبینم 😜

امشب داره ساعت ۱۰ شب یا  جاش سیب ممنون داره فردا شب میزاره

امشب سیب ممنوعه میزاره.. روزای فرد اندر. روزای زوج این زینب و میزاره 

اوففف دوس دارم ببینم شوهرم خوابه نمیشه عصر نمیزاره اگ میزاره بگو بهم چ ساعتی

منو داداش کوچیکم وقتایی ک بقیه خواب بودن هنزفری وصل میکردیم ب تلویزیون بعدمیذاشتیم توگوشامون نگاه میکردیم.😂😂

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..