2733
2739
ببین من چند سال پیش نوازنده تنبور بودم، چند ساله کنار گذاشتم و همشو یادم رفته، تنبورم هم ندارند دیگه ...

ببین اگه علاقه داری بهش هییییچوقت ولش نکن این تجربه شخصیمه من عاشقانه سنتور رو دوست داشتم ولی اول پیانو یاد گرفتم اما بدون علاقه . اگه شرایط نداری کلیپای آموزشی تنبور ببین خیلی خوب یاد میدن . فقط سعی کن چیزای قبلی یادت بیاد و آنلاین تمرین کن 😊 

تاپیکای عکس دار و هیجانی تگم کنین لطفا 😆             

من عاشق کمانچه ام☹️

کآری به این ندارم که خفاشو گرفتی خوردی ریدی به کره ی زمین. فقط بگو چطوری گرفتیش؟!!!! من یه یاکریم با اون اوسکولیو نمیتونم بگیرم! 🥴           مواظب عطسه کردنتون باشین دیگه نمیگن عافیت باشه میگن مرگگگگ😬            تا دیروز داشتیم چس ناله میکردیم ب خدا ک جونمونو بگیر حالا دنبال ماسکیم ک یوقت نمیریم🤦‍♀️       مورد داشتیم تو شرکت تا دیروز با لیوانی که صبح شیر میخورد، ظهر دوغ میخورد و عصر قهوه و چایی و دوباره چرخه استفاده ش از فردا شروع میشد. الان لیوانو میشوره میذاره تو کمدش درو قفل میکنه میره، من از ویروس کرونا ممنونم که بهداشت رو به خیلیا یاد داد. 😍         
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم تنبور با سازای دیگه فرق میکنه چون فقد گوشی زده میشه و راحت تره سازهای دیگه باید سولفژ بگذرونی ...

الان تنبور هم چندین ساله که با نت زده میشه، استاد مرادی این کارو کرده، من خودم با نت آموزش دیدم

...
خیلی سازه پرمغزیه، یه عالمه هم مقام های دیوانه کننده داره

خییییلی دوس دارم یاد بگیرم 

کآری به این ندارم که خفاشو گرفتی خوردی ریدی به کره ی زمین. فقط بگو چطوری گرفتیش؟!!!! من یه یاکریم با اون اوسکولیو نمیتونم بگیرم! 🥴           مواظب عطسه کردنتون باشین دیگه نمیگن عافیت باشه میگن مرگگگگ😬            تا دیروز داشتیم چس ناله میکردیم ب خدا ک جونمونو بگیر حالا دنبال ماسکیم ک یوقت نمیریم🤦‍♀️       مورد داشتیم تو شرکت تا دیروز با لیوانی که صبح شیر میخورد، ظهر دوغ میخورد و عصر قهوه و چایی و دوباره چرخه استفاده ش از فردا شروع میشد. الان لیوانو میشوره میذاره تو کمدش درو قفل میکنه میره، من از ویروس کرونا ممنونم که بهداشت رو به خیلیا یاد داد. 😍         
2738
آخه فقط به این علت که توی یه آموزشگاه مربی بودم، هیچی هنرجو واسش نمیومد، اصلا هیچکس نمیشناسه

😶اره میدونم تنبور یکم کمتر میشناسنش ...

ولی من عاشقشممم....اصلا دیوونه کنندس تنبور خیلی بهتر از بقیه ساز هاست ...

ببین شاید بتونی ستار کار کنی ... ولی به نظرم تنبور بهتره..

گیتار کلا قضیش فرق داره 

😶اره میدونم تنبور یکم کمتر میشناسنش ... ولی من عاشقشممم....اصلا دیوونه کنندس تنبور خیلی بهتر از ...

یه چیز دیگه هم که هست تنبور گروه نوازیش قشنگ تره، تا تک نوازی، تک نوازیش کاره هر کس نیست

...
به نظرت عوض کردن ساز کاره اشتباهی نیست؟

اره هست 

ولی تنبور و تار و سه تار اصولشون تقریبا یکیه اگه اصرار به عوض کردن هم داری یکی از این سه تا رو برو 

مثلا دنبال گیتار و پیانو و اینجور چیزا نباش

2706