2733
2739
عنوان

دلم عشق میخواد 😭

8376 بازدید | 88 پست

دلم عشق میخواد دلم یه آغوش گرم میخواد که از سر دوست داشتن بغلم کنه دلم کسی رو میخواد که برای دیدنش لحظه شماری کنم کسی که با همه دنیا عوضم نکنه دلم کسی رو میخواد که برای من برای شاد کردنم تمام تلاشش رو کنه کسی که در کنارش آرامش داشته باشم کسی رو که اینقد دوسش داشته باشم که وقتی از در خونه میاد تو از ذوق بپرم بغلش دلم میخواد کسی باشه که اینقد دوسش داشته باشم که آرزوم این باشه بچه دار باشم و بچه ام شبیه اش باشه دلم قربون صدقه های صادقانه و از سر عشق میخواد دلم میخواد از سر عشق ساعت ها زل بزنم و بهش نگاه کنم دلم یه تکیه گاه میخواد یکی که واقعا دوستم داشته باشه و در هر شرایطی مثل کوه پشتم باشه کسی باشه که همه کارها رو با عشق و برا خوشحال کردن اون انجام بدم کی میگه عشق مهم نیست دوست داشتن مهم نیست بخدا عشق تو زندگیت نباشه یه مرده هستی که فقط نفس میکشی زندگی نمیکنی 😔😔😔

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

زندگی متاهلی این هندی بازیا رو نداره

اینا مال تو فیلماست✋

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

اما الان از شوهرم بیزارم لحظه شماری میکنم بره بیرون و نیاد خونه اینکه صبح ها خودمو میزنم به خواب که بده نبینمش اینکه هیچوقت فکر نکردم تکیه گاه دارم اینکه ارزومه دیگه نبینمش اینکه وحشتم از روز یه که بخوام مادر بچه اش بشم اینکه حتی دوست ندارم باهاش سفر برم حتی مهمونی حتی بازار و پارک هیچ جا دوست ندارم باشه وقتی اسمش میوفته رو صفحه گوشیم انگار عزرائیل رو دیدم اینکه وقتی صدای ماشینش  میاد استرس تمام وجودم رو میگیره اینکه دیگه حتی حوصله خودمم ندارم 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

منم ....😑

تو دانشگاه کمک میرفتم هنههههههه بچه ها یکی رو داشتن همههه....

تو خوابگاه تا سه شب با دوست پسر هاشون حرف میزدن....

دوست پسرهاشونم از اون پسر های لات و لوت نبودنا....درست حسابی .......منم مثل سیب زمینی فقط نگا میکردم 😔