2737
2739
عنوان

دلم عشق میخواد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8376 بازدید | 88 پست
اما الان از شوهرم بیزارم لحظه شماری میکنم بره بیرون و نیاد خونه اینکه صبح ها خودمو میزنم به خواب که ...

عزیزم چند ساله مزدوج شدی؟ علتش چیه؟

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من عاشق خودمم از حسی که داری بی نیازم

این هست در صورتی که تنها باشی نه یه آدم ناحالی  کنارت باشه

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

من ترکیبی از حرفایی که زدی رو دارم ولی نمیدونم اسمشو چی بزارم .

سنتی ازدواج کردیم دوست داریم همدیگرو ولی عاشق نیستیم..

مثلا تکیه گاه خیلی خوبیه برای خوشحال کردن من وبچه همه کار میکنه واقعا عین یه کوه میمونه تو زندگی برام ولی هیچوقت از سر عشق نپریدم بغلش یا اون از سر عشق هیچوقت محکم بغلم نکرده..عین ۲تا رفیق فاب داریم زندگی میکنیم .خیلی وقتا فکرمیکنم اگر با عشقم ازدواج کرده بودم زندگیم چجوری میشد😢

😍😍😍

من یکیو میشناسم زندگیش اینجوره زن و شوهره عاشق همن برا هم میمیرن  چهارتا بچه هم دارن خوشبحالشون خوشبختن.

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2740
اما الان از شوهرم بیزارم لحظه شماری میکنم بره بیرون و نیاد خونه اینکه صبح ها خودمو میزنم به خواب که ...

چقددددد شبیه همیم...

چن روزه قهریم باشوهرم ،همینکارارومیکنم همین حس رو دارم 😑😔😔😔😔

عشق مال تو فیلماس تامام

نه چرا فکر میکنی تو فیلم هاست تو زندگی خیلی ها هست اینو امثال من میزنیم برا گول زدن خودمون ولی ادمایی هستن که با بودن هم نفس میکشن افسانه نیست با عشق همه چیز قشنگه 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...