2733
2739
عنوان

دلم عشق میخواد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8376 بازدید | 88 پست
چقدرعالی میشه به ماهم یاد بدی چطوری رو خودمون کار کنیم

من خیلی سعی میکنم به خودم یاد بدم اگه تنها باشم کمتر اذیت میشم باید بتونی سررتو با مشغله هات گرم کنی کلا خودتو درگیر کار و موفقیت کنی 

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من عشق دارم ولی وضعیت اقتصادی و مملکت و خیلی مشکلات دیگه مشغله فکری شده برامون و متاسفانه برا من زیاد وقت نمیزاره خیلی عاشقشم دلم میخواد ساعتها بشینم کنارش بغلم کنه ولی....دارم سرد میشم ازش😔الان خوابیده تو اتاق نمیتونم برم پیشش

من خیلی سعی میکنم به خودم یاد بدم اگه تنها باشم کمتر اذیت میشم باید بتونی سررتو با مشغله هات گرم کنی ...

منم اینجوری فکر میکردم ولی دوشب از وقتی شوهر پیام داده نخوابید درست حسابی(دارم جدا میشم)

من خیلی سعی میکنم به خودم یاد بدم اگه تنها باشم کمتر اذیت میشم باید بتونی سررتو با مشغله هات گرم کنی ...

منم اینجوری فکر میکردم ولی دوشب از وقتی شوهر پیام داده نخوابید درست حسابی(دارم جدا میشم).

منوهمسرم پیش خم خیلی عاشقیم ولی دورازهم دیگه عشق کمرنگ میشه جاشو میده به دعواوجنگ توعقدم و خیلی کم همومیبینیم

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
خیلی دیگه هندیش کردی

واقعا هندی ؟؟؟

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
الان دیگه عشق وجود نداره اگرم یه درصد باشه ب مرور اون عشق سرد میشه

چرا نداره اصلا عشق نباشه زندگی میشه زهرمار 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...