2737
2734
عنوان

کسی بیداره من استرس گرفتم😔😔😔

170 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها ... من امسال کنکور دادم ای هفته جواباش میاد می‌دونم که شهر خودم قبول نمیشم استرس دارم از همین حالا برای رفتن به یه شهر دیگه و تنها زندگی کردن ... 

من به جز بحث مالی توی همه مسائل مستقلم خودم ولی بازم این که برم یه شهر دیگه کلا برای چهار سال و زندگی دانشجویی و حتی خود دانشگاهم باعث میشه استرس داشته باشم شما نظری دارین؟؟

اتفاقا به نظرم ادم با عرضه میشه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

برای من که به شخصه هیجان انگیزه برم جای دور.دوس دارم خودمو امتحان کنم اما موقع کنکورم پدرم نزاشت😤

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
برای من که به شخصه هیجان انگیزه برم جای دور.دوس دارم خودمو امتحان کنم اما موقع کنکورم پدرم نزاشت😤

بالای من گذاشت انتخابای من همه شهرهای دورن 

خودمم دوست دارم ولی استرس گرفتم الان

2740
بنظره خودت چی قبول میشی

همه انتخابای من مهندسی کامپیوترن توی همه دانشگاههای روزانه و شبانه و آزاد و غیر انتفاعی فقط مهندسی کامپیوتر زدم 

حدس خودم کامپیوتر تبریز یا شاهروده روزانه

عزیزم خدا بزرگه برو درستو بخون زرنگ‌ باش و از دوران دانشجوییت کار کن و درآمد در بیار و انرژی داشته ب ...

چطوری توی دوران دانشجویی کار کنم؟؟؟

میشه پیشنهاد بدین؟

چطوری توی دوران دانشجویی کار کنم؟؟؟ میشه پیشنهاد بدین؟

من خودم تدریس خصوصی ریاضی و آمار داشتم، کار تایپ مبکردم، اگر ترجمه بلدین ترجمه انجام بدید، خود دانشکده ها کارا پاره وقت دارن مثل کتابخونه، سلف غذاخوری، باشگاه ها وسرپرستی پاره وقت خوابگاه... فقط باید زرنگ باشی و پرجنب و جوش...