2737
2734
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

116 بازدید | 22 پست

آسون ترین روش خوندن نماز شفع و نماز وتر همین

متاسفانه عکس لود نشد به تاپیکای نماز شبم سر بزنید ممنون.

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
❤❤❤

ممنونم😊❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
💚

ممنونم😊❤

سلام  غزاله برام دعا کن  تروخدا  من این رشته ای که دوست دارم قبول شم 😭😭😭😭😭😭

سلام بروی ماهت چشمممممم نانازم حتمااا عصه تعطیل😊❤

2740
سلام بروی ماهت چشمممممم نانازم حتمااا عصه تعطیل😊❤

فدات شم 

بخدا طاقت ندارم بمونم پشت کنکور 😭😭😭😭😭😭😭

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
التماس دعا خیلی وقته نمیدونم چرا نماز شب نخواندم اصن یادم رفته ذکر هاش چی بود.سوره هاش چی بود.

حتماا عزیز اسون ترینش نماز شفع دو رکعته یک حمد یک ناس و یک فلق نماز وتر یک رکعته یک حمد ۳ تا توحید یک ناس یک فلق بعدش دعای دست اگه ذکراشو نگین اشکالی نداره بعد رکوع و سجده بعد نماز هم تسبیحات حضرت زهرا رو میگید همین😊

فدات شم  بخدا طاقت ندارم بمونم پشت کنکور 😭😭😭😭😭😭😭

خدا نکنه ان شاءالله قبولی😊

حتماا عزیز اسون ترینش نماز شفع دو رکعته یک حمد یک ناس و یک فلق نماز وتر یک رکعته یک حمد ۳ تا توحید ی ...

ممنون گلم ک توضیح دادی اسکربن گرفتم ازش 

ان شاءالله حاجت روا باشی التماس دعای زیااادددد برای خانواده م.

صلوات  
انشالله عشق من😍❤

ای جاااانم ان شاءالله چه پروفایل گوگولی داری😍

2706