2737
2739
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 22 پست
ممنون گلم ک توضیح دادی اسکربن گرفتم ازش  ان شاءالله حاجت روا باشی التماس دعای زیااادددد برای خ ...

خواهش عزیز حتمااا راستی یک سر به تاپیکای نماز شبم بزنید شاید اونجا ۶م کمکتون کرد😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
قابل شما رو نداره عزیز دلم❤❤

ای جااااانم ممنونم مائده گلی خودمی😊❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم تو عشقیییی❤❤❤❤

خدا نکنه شمااااا بیشتر❤

2731

سلام شما تاپیک نماز شبتون رو همیشه وقتی میزنید که من خوابم  و نمیتونم لایکتون کنم تا برام دعا کنید اگه میشه از این ببعد هروقت نماز شب خوندین منو هم دعا کنید  

می شود پر شور، هر وادی که مجنونش منم  
سلام شما تاپیک نماز شبتون رو همیشه وقتی میزنید که من خوابم   و نمیتونم لایکتون کنم تا برام دعا ...

سلام بله من ۲ شب میزنم بهتون گفته بودم دعاتون میکنم همیشه

ممنون ...انشالله شماهم حاجت روابشین    

خواهش میکنم ان شاءالله

2740