2752
2734

بچه ها من تقریبا دوهفته دیگه انتقال جنین دارم 

میشه بگین چی خوبه بخورم 

چی بده 

تا من مادر شم 🥰

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بلد نیستم ولی از صمیم قلب دعا میکنم انشاالله مادر بشی جانم

فدات شم🥰

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
فقط ارامش انرژی مثبت یاد خدا.بقیش الکیه

ممنون دعام کنید طعم مادر شدن بچشم

من نمیدونم تجربه ندارم ولی براتون آيت الکرسی میخونم حتما

قربون محبتت عزیزدل🥰

فقط ارامش انرژی مثبت یاد خدا.بقیش الکیه.انشالله بچتو صحیح و سالم بغل کنی

دعام کن خیلی زیاد محتاجم

عزیزم انشالله مثبت باشه برات

برحسب تجربه میگم آرامش و نداشتن استرس نکته کلیدیه.داروهاتو سروقت مصرف کن.گرمیجات نخور اصلا غذاهایی بخور که رو به سردی باشه.زعفرون و اب هویج و هله هوله ممنوع.از توالت فرنگی حتما استفاده کن.اگه امپول داری یکی بگو خونه برات بزنه

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️

عزیزدلم انشالله به حق امام رضا امام حسین و ۶ماهه امام حسین خدای بزرگ که همه چی به خواست و اراده اونه برات بهترین هارو رقم بزنه.انشتلله خیلی زود طعم مادری رو بچشی .برای منم دعاکن منم در انتظارم

2706