2737
2734
عنوان

از گیج بازیای دوران اوایل نامزدیتون بگین😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4268 بازدید | 116 پست
جاری منم مثل جاری توعه عقده ای و خسود ب من فوق العاده جسادت میکنه حالا خودش منو معرفی کرده😂

نه من اگه دست اون باشه خفم میکنه😂 من هیچوقت حتی بهش دست ندادم 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

منم یه بار داشتم جارو میزدم خونه ی مادرشوهرمو همه نشسته بودن رومبل نگو جاروشون خرابه لوله اش دراومده منم هی میکشم باخودم میگم چقدر ضعیفه یهو برگشتم دیدم درومده همه بهم خندیدن شوهرمم خندید منم🤦‍♀️😐یهو شوهرم دعواشون کرد که نخندید 😂😂😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزد ندارم اومدم گیج بازیاتونو بخونم😊

گیج بازیای دیگه رو هم قبول میکنیما😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2728
نشسته بود و مثلا منو به چشم یه بچه میدید من ۱۶ سالم بود اون ۲۷ بعد به پدرشوهرم گفت هی میگی عروسم عرو ...

وای چ رک

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
خوب کاری کردی گربه رو باید دم حجله کشت😡

آره الانم دوسال نامزد بودم یساله هم عروسی کردم ازم بدش میاد

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
تو خونه همسرم عقدمم کردن شبم موندم براهمیشه😌نامزدی نداشتم

خوش به حالت بابای من ساعت تعیین کرده بود میگفت ساعت 10 باید خونه باشی😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2740
منم یه بار داشتم جارو میزدم خونه ی مادرشوهرمو همه نشسته بودن رومبل نگو جاروشون خرابه لوله اش دراومده ...

خخخخ باحال بود😂😂

خوش به حالت بالای من ساعت تعیین کرده بود میگفت ساعت 10 باید خونه باشی😂

انگار قبل ۱۰ نمیشه کاری کرد😂

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
ترک سراب. به ماهی تابه میگن تاس کباب منم تاحالا نشنیده بودم سر این هم یه بار گیج بازی دراوردم 😂😂😂

عه منم نشنیدم قدیمیا به تابه میگن دویرو

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔