2726

اول خودم میگم. پدرشوهرم به کلید میگه آچار (چون ترک هستن به لهجه میگه هاچار) من نمیدونستم این منظورش از آچار کلیده. کلیدش رو آویزون کرده بود رو دیوار خودش تو حیاط بود به من گفت اون آچارو بده خودش هم به دیوار اشاره میکرد منم تو دیوار داشتم دنبال آچار میگشتم میگفتم خدا این چی میگه نجاتم بده آچار کجاست آخه، عصبانی شده بود هی میگفت بده من آچارو اوناهاش رو میخه. کم مونده بود گریم بگیره آخرش شوهرم اومد نحاتم داد گفت باباکلیدو میخواد😂😂😂تا شب خودمو لعنت میکردم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

خیلی باحال بوده.... خودت ترک نیستی؟ سختت نیست؟

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

خودت کجایی هستی

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اولین بار که بعد نشون اومدم خونه پدرشوهرم توپیدم به جاریم یادم میوفته کیف میکنم

چراااا

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
خیلی باحال بوده.... خودت ترک نیستی؟ سختت نیست؟

چرا خودم هم ترک هستم ولی بعضی کلمه هاشون با ما فرق داره آدم گیج میشه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
چرا خودم هم ترک هستم ولی بعضی کلمه هاشون با ما فرق داره آدم گیج میشه

اونا ترک کجان منم اینو نشنیدم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

من يبار اب خوردم تو ليوان شوهرم اومد تو ليوانم اب بخوره گفت ماهي ننداختي توش ك منم داشتم دنبال ماهي ميگشتم توش (منظورش ذرات غذا بود)منم دنبال ماهي واقعي بودم بي نمكم خودتونيد🥴

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
خودت کجایی هستی

منم ترک هستم

چطور؟؟😄

پیج دوستمه کلی لباسای خوشگل درجه یک بچه دارن سر بزنید حتما 🌹bebe.cot در زمینه تهیه سیسمونی هم مشاوره رایگان میدن

چرااا؟؟ 

چراااا

نشسته بود و مثلا منو به چشم یه بچه میدید من ۱۶ سالم بود اون ۲۷ بعد به پدرشوهرم گفت هی میگی عروسم عروسم ببینم چیکار میکنه برات گفتم لطفا دهنتو ببند تو کار من دخالت نکن که بد میشه واست الان پدرشوهرم جلو اون برام دعا میکنه میگه بهترین عروسمه اینم خودشو جر میده 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
اونا ترک کجان منم اینو نشنیدم

ترک سراب. به ماهی تابه میگن تاس کباب منم تاحالا نشنیده بودم سر این هم یه بار گیج بازی دراوردم 😂😂😂

من يبار اب خوردم تو ليوان شوهرم اومد تو ليوانم اب بخوره گفت ماهي ننداختي توش ك منم داشتم دنبال ماهي ...

خخخخ باحال بود😂

نشسته بود و مثلا منو به چشم یه بچه میدید من ۱۶ سالم بود اون ۲۷ بعد به پدرشوهرم گفت هی میگی عروسم عرو ...

عجب... کاش حالا سکوت میکردی برق اسا جواب دادی

2706