2733
2739
عنوان

از گیج بازیای دوران اوایل نامزدیتون بگین😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4268 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور؟؟😄

منو به چشم بچه میداد میخواست بگه من بزرگترم هرکاری بهش گفتم برام انجام بده بعد به پدرشوهرم گفت هی میگی عروسم عروسم ببینم برات چیکار میکنه گفتم لطفا دهنتو ببند تو کارم دخالت نکن بد میشه برات الان من بهترین عروسشونم از لحاظ کمک و اینکه به پدرشوهرم خیلی کمک میکنم پدرشوهرم جلو اون برام دعا میکنه ابن بدش میاد

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
منم ترک هستم

اوهوم فک کردم فارسین🙂

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
2731
نشسته بود و مثلا منو به چشم یه بچه میدید من ۱۶ سالم بود اون ۲۷ بعد به پدرشوهرم گفت هی میگی عروسم عرو ...

ایولللل چه حاضرجواب😅

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ترک سراب. به ماهی تابه میگن تاس کباب منم تاحالا نشنیده بودم سر این هم یه بار گیج بازی دراوردم 😂😂😂

منم نشنبده بودم جالب بود

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
عجب... کاش حالا سکوت میکردی برق اسا جواب دادی

اول بهم گفت آب بهم بده براش آوردم بعد گفت برو بچمو بیار براش آوردم بعدش گفت یکم دیگه آب بیار قرصامو بخورم گفتم کلفت خونه باباتم یا دستو پا نداری خودت برو بیار بیشعور مراسم نامزدیمو بهم زد حالم ازش یهم میخوره

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2738
منو به چشم بچه میداد میخواست بگه من بزرگترم هرکاری بهش گفتم برام انجام بده بعد به پدرشوهرم گفت هی می ...

جاری منم مثل جاری توعه عقده ای و خسود ب من فوق العاده جسادت میکنه

حالا خودش منو معرفی کرده😂

پیج دوستمه کلی لباسای خوشگل درجه یک بچه دارن سر بزنید حتما 🌹bebe.cot در زمینه تهیه سیسمونی هم مشاوره رایگان میدن
منم نشنبده بودم جالب بود

آره ماشالا تنوع لهجه ترکی زیاده😅

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
آره حاضر جوابم از این جاریمم بدم اومد چون تو مراسم نامزدیم دعوا راه انداخت

خوب کاری کردی گربه رو باید دم حجله کشت😡