2737
2734
عنوان

از گیج بازیای دوران اوایل نامزدیتون بگین😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4268 بازدید | 116 پست
دقیقا😂 منکه آنقدر خودم اذیت شدم ب همسر گفتم دختر دوست پسر داشته باشه و انسان باشه نبینم غیرت خرج کن ...

آره والا. شوهرم میگه دیگه انقدر برای همه خالی بستیم تو دوران نامزدی دیگه بچه هامون تو آینده نمیتونن سر منو کلاه بذارن😂😂😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عقد بودم خونه مادرشوهرم خیلی پرجمعیت و شلوغ بود ولی واسه باشوهرم بیشتر باشم میرفتیم تو اتاق هروقت میزدم بیرون آرایشم پاک شده بود و صورتم استحکاااک شده بود از ریش شوهرم😅

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
۱۴ ماه

عه پس زیاد نیست، فکرکردم چندسالی گذشته. ولی خوب جمعش کردی جاریتو. بهشون نباید رو داد

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2731
من عقد بودم خونه مادرشوهرم خیلی پرجمعیت و شلوغ بود ولی واسه باشوهرم بیشتر باشم میرفتیم تو اتاق هروقت ...

هعععیییی همون یواشکیا لذتش بیشتر بود خدایی😍😍

عه پس زیاد نیست، فکرکردم چندسالی گذشته. ولی خوب جمعش کردی جاریتو. بهشون نباید رو داد

آره بابا من به هیشکی رو نمیدم اینجوری باهام رفتار کنه 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2738
من پوستم‌چربه،قبلا عادت داشتم مدام پنکیک میزدم و تجدید میکردم که پوستم برق نزنه،همیشه هم تو کیفم بود ...

بعد پنکیک برای پوست چرب بد نیس؟

خواننده خاموش بودم از موقعی ک نمیدونستم چجوری با نی نی سایت اشنا شدم😁😊