1874
1924
عنوان

معرفی فیلم خفن

125 بازدید | 14 پست

فیلم خفن چی دیدین؟

فیلمایی که اخرش دهنت از تعجب یا خفنی فیلم وا میمونه ،چندتا بگید دانلود کنم

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

1922
1911
جانی سینز همیشه منو شگفت زده کرده😂😂

تو روحت 😂 طرف سرطان گرفته ول کن نیس.... الکسیس منو متعجبتر میکنه انگار تونله وحشته ولی از تهه دلش جیغ میزنه برا چی؟ ندومبه

خدایا ... جز تو جز نگاه تو .... توی این آشفته بازار روزگار باعث دلگرمیه روح و روانم نیست... میدونم که بهم پدر بد اخلاق و بی منطق .... و مادری نا مهربون و بی فکر ... دادی تا تنهاتر بشم و بیشتر به سمت تو کشیده شم و فقط به تو تکیه کنم .🎁... میدونم انتهای بی مهریت هم پر از مهره.💞...  ولی خدایا نمیدونم آیا من میتوونم بااین تنهایی و صحبتهای یک طرفه و بی پاسخ تاب بیارم؟؟؟💔 میترسم  کم بیارم .... میترسم روزی برسه که رومو برگردونم 👩‍🦽و سرمو پایین بگیرم و بگم دیگه با توام حرف و انتظاری نیست..🤦‍♀️..پس اینقدر سختش نکن .... منم یک آدم .... یک دخترم .....مثل خیلی از دخترای دیگه..👸.. منم جنسم شکنندست ....منم صبرم حدی داره... تاب توانم از کفم رفته خدا....🧘‍♀️

پرستیژ

پیر پسر

اطلس ابر

انیمه ی ( میخوام پانکراست رو بخورم)

حرف عشق میزنی؟ در من زنی مرده است،،،    ،،،،،،،      پرسی که چگونه ای، چه گویم؟ کز مرده برون نیاید آواز  ،،،،،،،،  سورنجان یا گل حسرت یک گیاه دارویی زیبا اما به شدت سمی هست،،                   همینقدر خوب، همینقدر خطرناک             خواهش میکنم سعی کنید غلط املایی نداشته باشید ،     منظورم اشتباه تایپی نیست، منظور فقط غلط املایی ست، 
1826