2737
2734
عنوان

جنوب جهیزیه با پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 2185 بازدید | 176 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

طرفا ما دوماد جهیزیه رو میده خانواده دختر هم باید کلی طلا با تخت خوابو این چیزا با لباس به دختر میدن واسه پسر هم کیفو لباسو کفش ووو همچین چیزایی میدن

اینجازمین است ورسم آدمهایش عجیب،اینجاگم که میشوی به جای اینکه دنبالت بگردندفراموشت میکنند...

به نظرم تو این وضعیت بد اقتصادی اگه دختر و پسر جفتشون دست به دست هم ندن و ی گوشه ی خرج رو نگیرن خیلی سخت میشه اوضاع ، دیگه رسم و رسومات رو هم به نظرم باید بی خیال شد چون واقعا سخت شده اوضاع و ی نفر به تنهایی نمیتونه از عهده ی همه ی مخارج بربیاد.

2738

والا مام جنوبیم ولی بعضی خونوادها میدن ولی نه مثل شما دیگه.

در کل به خونواده دختر بستگی داره.مثلا من خودم یخچال و گاز و تلویزیون و پتو لحاف و تشک.و خیلی ریزکاریا بابام داد ولی جاریم یه دست چاقو میوه خوری آورد فقط 

خدایااااااا شکرت ❤️

شوهر من خوزستانیه. رسم رو نمیدونم ولی همه چی همسرم خرید اینکه خونواده م چیزی ندادن پدرم بهونه کرد ک خرج تحصیلتو دادم هیشی بهت نمیدم😐 سرسفره عقد هم هیشی بهم نداد 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
عه  واقعا ؟؟؟ پس دختر سهمش از خونه پدری چیه؟هیچی نمیدن؟؟

عزیزم ارث جداس 

رسم جهیزیه اینه که دختر چیزی نمیبره

ن که نبره ولی مثه بقیه مناطق ک کلا با دختره اینطور نیس 

و دختر هر چی ببره لطفه ولی پسر باید بگیره

سهم دخترهم از خونواده پدرش مگه جهازه عزیزدلم!!

منم همسرم بوشهریه رسم جهیزیه ندارن

البته من جهیزیه تقریبا کامل آوردم ولی خب دوباره خودمونم رسم جهیزیه کامل نداریم

در واقع این مناطق هر کی هر چی در توانش باشه میاره هر خونواده ای دوس داشته باشه در حد توانش و برای راحتی دخترش وسایل خونه رو میخره

2706