2410
2553
عنوان

جنوب جهیزیه با پسره

2169 بازدید | 176 پست

عروسا هم اصلا یه تیکه پارچه هم با خودشون نمیبرن چه برسه یه دست لباس

دوتا چمدون بزرگ لباس نو خونواده دوماد میبرن میچینن تو کمدشون

یه چمدونم محصولات ارایشی و بهداشتی و عطر و این چیزا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

البته همه اینجوری نیستن. من جنوییم و عربم و جهیزیه رسمشو نداریم. از این طرف هم برای مهریه و شیر بهاء و این چیزهای کلیشه ایی سختگیری نمیکنیم و فقط وسایل مهم زندگی رو دتماد میهره و بعد از ازدواج کم کم وسایل خونه رد کامل میکنیم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2714

جاریه من اهوازیه حتی لباس شب بله برونش هم برادرشوهرم خریده بود حتی یدونه خلال دندون هم جهیزیه ندادن بهش با اینکه خودش شاغل هست پدرشم پولداره تک دختر هم هست اما هیچی بهش ندادن میگفتن رسم نداریم 😕 فقط و فقط سر عقد یه نیم سکه بهش دادن همین و بس .

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

خانومااای سایت داداش جنوبی‌ندارین😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706