1874
1823
عنوان

پیرو تاپیک شوهر استارتر و جاری

122250 بازدید | 897 پست

داشتم میخوندم چرا ترکید 

چقدر شوهره استارتر حرومزادس حیف که حیوون روش بذارید و جاریشم هرزه واقعی

خدا بخیر کنه ما رو 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید و هم حس ششمی رو ببینه منو تگ‌کنه و بیادم باشید بیام سوژه کنم و انتقاد میکنم کتکم نزنید 🤣👌🏻   آهای خانمای متاهل من یه دختر مجردم وقتی میام نی نی سایت در مورد ازدواج میگم هی نگید زوده و هی نگید شوهر خبری نیس با قابلمه میزنمت درستکه مشکل زندگیتو با شوهرت دارید ولی نباید انرژی منفی به مجردا بدید و مشکلاتت رو سر دخترای مجرد مثل آب خالی نکن مرسی اه 😑🙄 آغااااااا من دوست دارم شوهر کنم باید ازتون اجازه بگیرم اره؟🤣👌🏻 دختر ۲۰ ساله ازدواج زوده ولی بهم نگید زوده ال و بل برو به دخترای زیر ۱۸ سال بگید شوهر برات زوده 🙄🙄🙄🙄 من یه دختر هتروکرومیا وطنی هستم و چشمامو دوست دارم و لنز عمرا نمیذارم 🤗🤗🤗🤗♥️♥️♥️♥️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

منم داشتم.میخوندم اه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ، گر ببند دری ،ز رحمت گشاید در دیگری 😍خدایا چشم و امیدم به توست خودت دلمو شاد کن مرسی خدا جون😘😍
1825
اخرش چی شد؟

مثل اینکه پیگیر طلاق بوده 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید و هم حس ششمی رو ببینه منو تگ‌کنه و بیادم باشید بیام سوژه کنم و انتقاد میکنم کتکم نزنید 🤣👌🏻   آهای خانمای متاهل من یه دختر مجردم وقتی میام نی نی سایت در مورد ازدواج میگم هی نگید زوده و هی نگید شوهر خبری نیس با قابلمه میزنمت درستکه مشکل زندگیتو با شوهرت دارید ولی نباید انرژی منفی به مجردا بدید و مشکلاتت رو سر دخترای مجرد مثل آب خالی نکن مرسی اه 😑🙄 آغااااااا من دوست دارم شوهر کنم باید ازتون اجازه بگیرم اره؟🤣👌🏻 دختر ۲۰ ساله ازدواج زوده ولی بهم نگید زوده ال و بل برو به دخترای زیر ۱۸ سال بگید شوهر برات زوده 🙄🙄🙄🙄 من یه دختر هتروکرومیا وطنی هستم و چشمامو دوست دارم و لنز عمرا نمیذارم 🤗🤗🤗🤗♥️♥️♥️♥️

داشتم میخوندم چرا ترکید؟ اه

فاصله اجتماعی را رعایت کنید!                                                 از آدم مشکوک به کرونا ۲ متر ! 😷        از آدم ریاکار ۲ سال!       از آدم دروغگو ۲۰ سال!       از آدمی که وقت نیاز یادتون میکنه۲۰۰ سال!    از آدمی که بهتون حسادت میکنه ۲۰۰۰ سال!   فاصله رو رعایت کنید تا روح وجسمتان مصون از هر آفتی باشه!
1794
منم میخوندم اولاش بودم😞😞

اره میخواستم به صفحه آخر برسم ترکید اسمش رو تگ‌کنید

1718