2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم از غصه

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 24 پست
آخه فقط یک قطره با فشار میاد 

انقدر دلت میخواد من اگه جات بودم امتحان میکردم. ضرر که نداره. سینتو بکن پستونک بچه ات. بذار دهنش میک بزنه چند بار. شاید راه افتاد.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
بقیه چرا گفتن شیرخشک بده؟؟؟

مامانم اصرار داشت خیلی می‌گفت بچه سیر نمیشه که گریه می‌کنه 

حتی بهم یاد نداد چه جوری شیر بدم 

باید از دو تا سینه بدم 

باید بذارم سینه خالی سه نه یه دقیقه از این سینه سه دقیقه برعکس 

خدایا مراقب عزیزانم باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون از راهنماییت بارداری اولمه هیچی بلد نیستم رو چه حسابی میگ چن روز اول سخته؟

ممکنه چند روز نوک سینه ات یکم زخم بشه. یا چند روز اول شیر مادر آغوزه‌. خیلی غلیظ و سفته. ولی همون برای نوزاد کافیه. وقتی خودت فشار میدی چند قطره شیر میبینی فقط. اونو دیدی فکر نکنی شیر نداریا. بچه میک بزنه بعد چند روز حسابی رگ میکنه و راه میفته.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
این 9ماه به زور شیرش دادم ولی اون چند روز که خودم شیر بهش میدادم با ولع و حرص میخورد  کاش م ...

استارتر من از پارکی کیسه آب خیلی میترسم چکار کنم

انگار شما هم استرس داشتید 

چکار کردی به موقع زایمان کردی

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2740
استارتر من از پارکی کیسه آب خیلی میترسم چکار کنم انگار شما هم استرس داشتید  چکار کردی به موقع ...

سلام عزیزم ،اره خداروشکر تو ۳۸ هفته زایمان کردم

خدایا مراقب عزیزانم باش
سلام عزیزم ،اره خداروشکر تو ۳۸ هفته زایمان کردم

خداروشکر 

برای منم دعا کن

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪