2733
2739

واقعا همه چیز ریشه در کودکی آدم ها داره من بچه بودم برادرم و خواهرم شلوغ بودن بابام هم عصبی بود یه بار اینها رو انداخت حموم و تو حموم با کمربند زدشون و منو نزد من حتی نتونستم نگاهشون کنم فقط صداشون رو میشنیدم و فوق العاده ترسیده بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضرب و شتم این مدلی خیلی بده بچه  زشت و دمغ میشه خیلی دلم سوخت 😭😭 به نظرم اگه بچه اشتباه کرد  می تونی بع دلیل و منطق بگی هرچند بچه های نوجوون همینن ولی بار دوم لطفا یه تنبیه بدنی منصفانه  بگیرید کمربند ، سوزن، فلفل ابنا خطرناک به نظرم سادیسم داره اونکه اینکار می کنه  

2731
کتک همه تو بچگیشون دارن البته باید درمان بشه 

من فهمیده بودم هرقدر آروم و مظلوم باشم کتک نمیخورم الانم مشکل دارم با اینکه مادر دوبچه هستم شوهرم بهم زور میگه مشکلات بچگی کل عمر با آدم میمونه

ضرب و شتم این مدلی خیلی بده بچه  زشت و دمغ میشه خیلی دلم سوخت 😭😭 به نظرم اگه بچه اشتباه کرد & ...

بابام مشکل روحی داشت تو بچگی یتیم شده بود پسر بزرگ بود از ١٣ سالگی شده بود پدر ٦ تا خواهر برادر مشکل داشت الان قرص اعصاب میخوره ٧٠ سالشه 

من فهمیده بودم هرقدر آروم و مظلوم باشم کتک نمیخورم الانم مشکل دارم با اینکه مادر دوبچه هستم شوهرم به ...

بشین بنویس تو هر موقعیت این شکلی واکنشت چیه دقیقا برعکسشو انجام بده 

بار اول استرس میگیری بدنت میلرزه و ... ولی ادامه بده

بشین بنویس تو هر موقعیت این شکلی واکنشت چیه دقیقا برعکسشو انجام بده  بار اول استرس میگیری بدنت ...

چند سال اول ازدواجمون تا یه بحثی میکردیم من گریه میکردم و به نوعی میخواستم ترحم بخرم شوهرم بدتر میشد حتی یه بار داد زد گریه نکن من بدم میاد تا اینکه چند سال پیش ترسهام رو کنار گذاشتم یه بار از خودم دفاع کردم کلی داد زدم اومد سمتم که منو بزنه گفتم بزن نمیترسم حتی از مردن هم نمیترسم بعد اون دید شوهرم به من عوض شد فهمید که دیگه نمیترسم 

2740
بابام مشکل روحی داشت تو بچگی یتیم شده بود پسر بزرگ بود از ١٣ سالگی شده بود پدر ٦ تا خواهر برادر مشکل ...

وای چه قدر بد من همیشه قصه ی خانواده پر جمعیت می شنوم مثل خیلی از مردم  ببخشید عذر خواهی میکنم بالا میارم اصلا اسم بچه های زیاد میاد مثل خیلی مردم حالم بد میشه نفرت عجیب وجودمو‌می گیره حس میکنم اعصاب خوردی  همش !  حالمو بد میکنه نه  خودم جز خانواده شلوغ بودم نه خودم دوست دارم  یه خانواده شلوغ تشکیل بدم اصلا خوب کردم خودم و دخترهای عین خودم سن ازدواجمون بالا بردیم  فیلم ها رو‌میبینم کاترین دیکنز میبینم 🤢🤢 هیچ نمیدونن داریم کمک می کنیم دیوانه ها ولی اگه شرط داره که ما یه سری رسم و رسوم پابند شیم 👌  چون خودمم اوکی ام ضمنا من  تو فروشگاه ۷ کار می کنم قزوین تو همه شعبات شبانه روز در خدمتیم