2737
2739
عنوان

كسي امپول اچ سي جي زده؟

492 بازدید | 22 پست

سلام خانماي،قشنگ

كسي بوده كه امپول اچ سي جي زده باشه؟

زودتر از14روز بي بيبي زدين؟ 

كسي تجربه اي داره؟

من 10روز پيش زدم ،امروزم كمو بيش كمردردم.. ميخاستم ببينم بنظرتون بيبي نشون ميده؟

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام من زدم ماه اول جواب نگرفتم همراه اون دکتر قرص دوفاستون و قرص گلوکوفاژ داد ماه دوم باردار شدم ال ...

اره منم دوفاستون ميخورم..

ماه اول فوليكول بالغ داشتين؟من دوتا 20داشتم

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..
اره منم دوفاستون ميخورم.. ماه اول فوليكول بالغ داشتين؟من دوتا 20داشتم

دکتر من برای من سونو ننوشت خیلی دکتر خوبی بود فقط گفت امیدت ب خدا باشه سه ماه پشت سرهم بخور باردار میشی من ماه دوم شدم

پسرم ۹/۹/۹۹میاد بغل مامانش
۷روز از موعد پریود شدنت بگذره بی بی چک بزنی نشون میده

نه من هنوز موعد پريودم نشده..

ميگن بعدع 14روز كه از امپول بگذره نشون ميده..

من هنوز روز 10هم هستم 

ميخاستم ببينم جواب ميده معلوم..

نه من هنوز موعد پريودم نشده.. ميگن بعدع 14روز كه از امپول بگذره نشون ميده.. من هنوز روز 10هم هستم& ...

چون امپول اچ سی جی هورمون بارداریه اگه بیبی بزنی مثبت نشون میده ولی امکان اینکه باردار نباشی و مثبت نشون بده خیلیه چرا صبر نمیکنی؟؟راستی اینو هم بگم ها دکتر من برا ماه اول امپول داد ماه دوم گفت دیگه نیاز نیست

2738
دکتر من برای من سونو ننوشت خیلی دکتر خوبی بود فقط گفت امیدت ب خدا باشه سه ماه پشت سرهم بخور باردار م ...

من خيلي استرس دارم

همش فكرم بارداريه..

ميدونمم تا وقتي بيخيالش نشم ممكنه نگيره و باردار نشم  

چون امپول اچ سی جی هورمون بارداریه اگه بیبی بزنی مثبت نشون میده ولی امکان اینکه باردار نباشی و مثبت ...

قرص كلوميفن و لتروزولم شما ماه اول خوردين؟

من خيلي استرس دارم همش فكرم بارداريه.. ميدونمم تا وقتي بيخيالش نشم ممكنه نگيره و باردار نشم   ...

من ماه اول نشدم انقدر گریه کردم ولی ماه دوم چون روز تخمک گذاریم تو عید بود و من درگیر خونه تکونیو خریدو این چیزا بودم اون ماه بیخیال شدم حتی فکر میکردم باردار نیستم ولی چون دوفاستون مصرف میکردم و باید دقیق روز دوم عید پری میشدم و نشدم ۹م بیبی زدم دیدم مثبته

من ماه اول نشدم انقدر گریه کردم ولی ماه دوم چون روز تخمک گذاریم تو عید بود و من درگیر خونه تکونیو خر ...

عزيزم خدا ني ني تو برات حفظ كنه انشاءالله.. دعا كن منم خدا صدامو بشنوه..

قرص كلوميفن و لتروزولم شما ماه اول خوردين؟

ب من امپول اچ سی جی داد ماه اول و لتروزول داد و دوفاستون لتروزول قرص تحریک تخمدان قوی ایه و شانس دوقلویی و چند قلوییش پایین و شانس پسردار شدنش زیاده.و ماه اول نشدم ولی ماه دوم امپول دیگه نداد لتروزول و دوفاستون و گلوکوفاژ داد ک گلوکوفاژ قرص متفورمینه خارجیه و بهتره من گفتم امپول بده گفت هر ماه امپول بزنی باعث کیست های تخمدانی میشه وضرره

انشاالله ک باردار میشی عزیزم خیلی سخته انتظار اگه تهرانی میخوای اسم دکترمو بگم بری

نه متاسفانه شهرستانم.. ممنون گلم از جوابدهيت

2706