2733
2734
عنوان

كسي امپول اچ سي جي زده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 22 پست

من کلا دوبار دکتر رفتم یه بار رفتم مشکلمو گفتم دارو داد و باردار نشدم سری دوم رفتم دوز دارومو تغییر داد گفت بخور باردار شی بیا تا نشدی هر ماه ادامه بده ک سومین بار با شیرینی رفتم پیشش

پسرم ۹/۹/۹۹میاد بغل مامانش
ب من امپول اچ سی جی داد ماه اول و لتروزول داد و دوفاستون لتروزول قرص تحریک تخمدان قوی ایه و شانس دوق ...

پس منم اگه اين ماه نشدم ماه بعد امپول نزنم ديگه

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه متاسفانه شهرستانم.. ممنون گلم از جوابدهيت

خواهش عزیزم اگه میخوای دارو اثر کنه نفس عمیق بکش و ب بچه فکر نکن فقط ب خدا توکل کن خود ب خود اروم میشی و استرست کم میشه استرستم کم شه باردار میشی

خواهش عزیزم اگه میخوای دارو اثر کنه نفس عمیق بکش و ب بچه فکر نکن فقط ب خدا توکل کن خود ب خود اروم می ...

فدات شم عزيزم

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..
2731
پس منم اگه اين ماه نشدم ماه بعد امپول نزنم ديگه

باز ببین دکترت چی میگه دکتر من ک نداد بعد ها از چند جا هم خوندم ک زیاد از این امپول و قرص ها مصرف کنی خودش باعث نازایی میشه این ماه ک انشاالله باردار میشی ولی اگه نشدی برو دکتر دوز دارو هاتو بالا ببره

باز ببین دکترت چی میگه دکتر من ک نداد بعد ها از چند جا هم خوندم ک زیاد از این امپول و قرص ها مصرف کن ...

باشه گلم.. توكلم بخداست..

جز صبرم چاره اي ندارم..

مرسي ازت خانمي كه وقت گذاشتي برام.

ببین منم این ماه کلومیفن باید بخورم و آمپول hmg و hcg بزنم امروز داشتم در مورد همین بیبی چک زدن میخوندم تو همین نی نی سایت گفته بودن اگه بیبی چک زیر ۱ یا ۲ دقیقه مثبت بشه درست هستش ولی نه اگه بخواد طول بکشه مثلا بعد ۱۵ دقیقه اینا مثبت بشه اون منفی هستش 

این ماه دیگه ...