2733
2739
عنوان

اوپرا برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 3525 بازدید | 101 پست
منم فکر کردم بیچاره چی گفته از دیروز گروه خواهران مقدس  بهش حمله میکنن 😂

خانوم جلسه ای ها😂

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شما به اینایی که الان اینهمه به من بی ادبی کردن چیزی نمیگین واقعا؟

الان تاپیک خودتون حاضر وناظری ناراحت میشی بهت میگن کارت اشتباهه  انتظار داری اوپرا ناراحت نشه پشت سرش تاپیک زدی ؟؟؟ 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
شما به اینایی که الان اینهمه به من بی ادبی کردن چیزی نمیگین واقعا؟

گزارش بزن لطفا

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2740
چقدر مسخره مرسی توضبح دادی عزیزم.

اونقدرم مسخره نیس بعضی وقتا بعضیا یچیزایی میگن ک این قانون خوبه🙂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
گزارش بزن لطفا

نی نی یار این درسته که بدون نظارت شما ده نفر اکیپ بشن گزارش بزنن یه کاربر قطع میشه؟

به قول گلپا:وقتی این ربنا را میخوانند میتونی این رو معنی کنید برای من؟ ما فردوسی داریم فردوسی جلوی عربی خواندن ما رو گرفت. مصر با اون عظمتش زبانش عربی شد. ما دنبال این هستیم که زبانمان را عربی کنیم؟ خوب آقا ما این همه ردیف های موسیقی داریم!اسم خیابون حافظ رو تو شیراز به شجریان تغییر دادندملت خوشحال هستند!😐😐😐
2706