2733
2739
عنوان

اوپرا برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 3525 بازدید | 101 پست
این تاپیکو ببینید خودش میگه اینو گفتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/5217803/کاربر-اوپرا- ...

اخطار لغو کاربری    تاپیک زدن درباره کاربر دیگه ممنوع هست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
این اسکرین که توش فحش نیست چرا نی نی یار گفت فحش جنسی داده🤔یکی شفاف سازی کنه

براکامنتش گزارش کامنت جنسی زدن بدون اینکه نی نی یار لغو کنه گزارشا لغو کرده

همونایی ک دنبال بهونه بودن یجوری حسادتشون رو سر اون خانم خالی کنن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر نباید این تاپیک رو می‌زدین 

این درست نیست که پشت کاربر دیگه غیبت ولی احترامی بشه 

ایشون اگه تاپیکتون رو ببینن ناراحت میشن 

چرا هر حرف کوچیکی رو باید بزرگش کنیم تا همه بفهمند چه خبره نباید تاپیک میزدین

Off
براکامنتش گزارش کامنت جنسی زدن بدون اینکه نی نی یار لغو کنه گزارشا لغو کرده همونایی ک دنبال بهونه ب ...

وا اون وقت نی نی یار نباید خود پست رو نگاه کنه؟؟

به قول گلپا:وقتی این ربنا را میخوانند میتونی این رو معنی کنید برای من؟ ما فردوسی داریم فردوسی جلوی عربی خواندن ما رو گرفت. مصر با اون عظمتش زبانش عربی شد. ما دنبال این هستیم که زبانمان را عربی کنیم؟ خوب آقا ما این همه ردیف های موسیقی داریم!اسم خیابون حافظ رو تو شیراز به شجریان تغییر دادندملت خوشحال هستند!😐😐😐
2728
وا اون وقت نی نی یار نباید خود پست رو نگاه کنه؟؟

سایت ب صورت خودکار کاربری کسی ک کامنتش زیاد گزارش بخوره رو لغو میکنه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
سایت ب صورت خودکار کاربری کسی ک کامنتش زیاد گزارش بخوره رو لغو میکنه

چقدر مسخره

مرسی توضبح دادی عزیزم.

به قول گلپا:وقتی این ربنا را میخوانند میتونی این رو معنی کنید برای من؟ ما فردوسی داریم فردوسی جلوی عربی خواندن ما رو گرفت. مصر با اون عظمتش زبانش عربی شد. ما دنبال این هستیم که زبانمان را عربی کنیم؟ خوب آقا ما این همه ردیف های موسیقی داریم!اسم خیابون حافظ رو تو شیراز به شجریان تغییر دادندملت خوشحال هستند!😐😐😐

کاملا شخصییتتون مشخصه از تاپیکی که زدید😉چنان گفتی فحش خیییلی بد که هنو کزدم

آلت فخش نیست خانوم محترم

چون تو همه کتاب های درسی هم ازش اسم برده شده

امثال شما حالمو بد میکنید

با عرض معذرت😔

2740
اخه برام سوال شد عزیزم. چرا وقتی فحش دادن باز وصل شدن

وصل نمیشد با کاربری دیگه میومد چ اتفاقی میفتاد اونوقت؟؟؟

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
اخه برام سوال شد عزیزم. چرا وقتی فحش دادن باز وصل شدن

ایشون فحش ندادن  در یک تبادل نظر شرکت داشتن  اما باز این دلیل نمیشه که کاربرها برای همدیکه تاپیک بزنن و تولید جنجال کنن

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ایشون فحش ندادن  در یک تبادل نظر شرکت داشتن  اما باز این دلیل نمیشه که کاربرها برای همدیکه ...

ایشون مثل اینکه دنبال بحث میگرده

هی تاپیکش قفل میشه باز میکنه ب یکی یچیز میگه

@نی_نی_یار_شب     الان اینهمه تو همین تاپیک به من توهین کردن چیزی نیست؟

لغوم بشم برام مهم نیست، خیلی حسووودی خییییلیییی😡😡😡😡چی گیرت میاد اگه اوپرا لغو شه🤢🤢🤢🤢🤢🤢حالمو بد کردی 

2706