2733
2734

یکی دیگرو دوس داره اوتم دوسش داره کاری نمیتونن بکنن .اون پسرم دیروز زنگ زد بش فهمیدم دوتاشون داشتن گریه میکردن.حیییف خانواده ب هیچ عنوان اجازه نمیده و برا همون میخواد این دخترو زودتر شوهر بدن اون نتونه بگیرش دیه.با ی مرد فردا قراره عقد کنه اومد پیش من گریع کرد دلم اتیش گرف براش.هییی.

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه عهد بوقه انقدر ظلم میکنن چقدر احمقن

کاری نمیشه کرد دیگه فردا عقدشه

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
بچه ها نی نی سایتو چجوری تگ کنم آبی بشه؟؟؟؟؟؟؟

این علامتو اولش بزار@

اشتباه از خود دخترس میخاس خاستگاری بگه من کس دیگ‌رو میخام  از طرف پسره رد بشه  ۲۰ تام ک ...

پسره اومد خاستگاری .برای اینکه پسره دیگه ول کنه اینو زودتر شوهر میدن

بعضی موقع ها میرم ت. فکر میگم تو ذهن این پدر مادر ها چی میگذره

من یه همکلاسی داشته باشم که باب میلم نباشه از اینکه همکلاسیممه هم بدم میاد 

بعد فکر کن کسی که بهش حس نداری یهو بیاد تو خونه باهات زندگی کنه

براش غذا درست کنی و مجبرو باشی عشق بدی

رابطه جنسی هم که خودش یه مسئله بزرگه که بدون عشق میتونه شکنجه باشه