2752
2734
عنوان

بعد طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 43 پست
مرسی عزیزم ن همه رو نتونستم بیارم 

اینجاست که میگم فدای سرت . تنت سلامت بهترشو می خری .به قول خودت میخوان حرصت رو در بیارن .احتمالا میدونستن به گوشت میرسه .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
بهتر که الان پیشت نیستن با نگاه کردن بهشون گذشتتو زنده کنن.  فکرشم نکن انشالله صد برابر بهترشو ...

انکار منتظر بودن زندگی من خراب شه.جالب اینجاس من ن مهریه گرفتم ن نفقه .اونوقت اینا همه چیو بردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدبختی اینجاست چندتا خواستگار هم داشتم اما نتونستم .فکر اون راحتم نمی‌ذاره.دیشب دیدم داذاشم اشتباهی ...

اشتباهی نبود عزیزم 

اونا میخوان تو ب خودت بیای 

چرا وقتی جدا شذی امار شو میگیری 

چرا نصفه نیمه تموم میکنین 

چرا خودتون ارزش قایل نمیشین 

چرا زندگی جدید و سالم درست نمیکنین واسه خودتون یعنی ارزششو نداری؟

بدبختی اینجاست چندتا خواستگار هم داشتم اما نتونستم .فکر اون راحتم نمی‌ذاره.دیشب دیدم داذاشم اشتباهی ...

درست میشه.کمتربهش فکرکن ازبیکاریه.

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2731
دوست پسر من قبلا جدا شده نکنه زنه دوسش داشته باشه☹️

همه آدما مثل هم نیستن شوهر منم بی میل نیست ک برگرده هروقت میرم شهرشون ب زور میخاد منو ببینه .بیشتر فامیلاشون منو از پیج شوهرلشون بلاک کردن منم دیدم داره بهم توهین میشه فک میکنن زن مطلقه خونه خراب کنه با یکی تو مرحله اشناییم اما بازم نمیتونم تمرکز کنم همش فکرم پیش شوهرمه .یه بار بااین آقا عکس گذاشتم پیجم ک اونا ببینن .شوهر سابقمم فهمیده بهم گفت پلای پشت سرتو خراب کردی گفتم عمدا کردم ک خر نشم برگردم 

[QUOTE=159437318]اینجاست که میگم فدای سرت . تنت سلامت بهترشو می خری .به قول خودت میخوان حرصت رو در بیارن .احتمالا مید ...[/QUسلامت باشی عزیزم .ولی واقعا قلبا راضی نیستم من با هزار شوق و ذوق جهاز خریدم 

اشتباهی نبود عزیزم  اونا میخوان تو ب خودت بیای  چرا وقتی جدا شذی امار شو میگیری  چ ...

خیلی دلم میخاد اما نمیتونم .می‌دونم بااون خیلی شکست خوردم تحقیر شدم احساسم ندید گرفته شد اما فکر لعنتی ول کنم نیس.میگم الان اگر سرزندگیم بودم لااقل خونه خودمو داشتم حس بدی دارم بااینکه شوهرم واقعا عذابم میداد .بچه دار هم نمیشدیم

فکربیکارخانه ی شیطان ارزش فکرکردنم ندارن.نه وسایلت نه ادمش

یعنی منم خوشبخت میشم ؟میشه یروزی بیاد ک ب اون فکر نکنم و بتونم راحت فکرمو رو ی نفر متمرکز کنم ؟؟؟حس میکنم نمیتونم کسیو دیگه دوست داشته باشم 

خب پس خرابش کردی واقعا دیکه بهش فکر نکن

خیلی عذابم داد .ولی دلمم تنگ میشه برا خونه و زندگیم برای مستقل بودنم .بااینکه می‌دونم ارزشی نداره خانوم بودن برای همچین آدمی 

خیلی عذابم داد .ولی دلمم تنگ میشه برا خونه و زندگیم برای مستقل بودنم .بااینکه می‌دونم ارزشی نداره خا ...

جیگرم اتیش میگیره اینجوری میگی چون من همش فک میکنم نکنه زن سابقش دوسش داشته باشه هنوز از طرفی خودمم دوسش دارم ولی نمیتونم با این قضیه کنار بیام هی بهونه میگیرم 

جیگرم اتیش میگیره اینجوری میگی چون من همش فک میکنم نکنه زن سابقش دوسش داشته باشه هنوز از طرفی خودمم ...

عزیزم فکرتو درگیر نکن .همسر من تو زمان زندگی باهام ب من خیانت کرد اما بعد طلاق نتونست وارد ی رابطه شه. بقول خود ش اگر پلای پشت سرمو خراب نمی‌کردم برمیگشت