2733
2739
عنوان

بعد طلاق

508 بازدید | 43 پست

سلام خانوما من نزدیک ب یه سال جدا شدم اما شنیدم ک همسر سابقم وسایلو داده ب برادر و خواهرش .خیلی ناراحت شدم بنظرتون الکیه ؟؟؟اخه ما ب سختی زندگی جمع کردیم من دلم ب زندگیم بود مجبور ب جدایی شدم .جالب اینجاس دوتا از وسایلمو ک تا همین ماه پیش داشتم قسط میدادمو با خودش برد یکیو شنیدم ک فروخته اون یکیشو نمیدونم .حالا سرویس خواب و میز تی وی و تی وی داده ب خونوادش بقیه رو نمیدونم اونوقت وسیله منو برده ک منو حرص بده .انگار اوناعم منتظر بودن با پسمونده های من زندگیاشونو سامون بدن .حالم خیلی بده .چرا خدا هم ی نگاه ب من نمیندازه دلم شکسته خدا من بنده خوبی نبودم تو برام خدایی کن تو فقط میدونی تو این ی سال چ شبایی تا صبح اشک ریختم و صبح یه لبخند پتوپهن چسبوندم رو صورتم تو فقط میدونی چقدر داغونم و به آرامش نیاز دارم 

اول اینکه انشاالله همیشه موفق و سلامت باشی .سوال :یعنی وسایلت رو نیاوردی با خودت ؟

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
تو که یه زندگیو ول کردی واسه ارامشت. دیگه وسایل واست مهم نباشه.الان به ایندت فکرکن

بدبختی اینجاست چندتا خواستگار هم داشتم اما نتونستم .فکر اون راحتم نمی‌ذاره.دیشب دیدم داذاشم اشتباهی دستش خورده فیلمای عروسیم پاک شده انقد گریه کردم 

من جای تو بودم به حماقت اونا میخندیدم اون وسیله ها به صاحبش وفا نکرد اونا هیچ خیری نمیبینن ازش

خیلی دلم شکست اوناعم بدون جهاز و عروسی رفتن سرخونه زندگیشون .وسایل منو یه جاری دیگم ک جدا شدیم رو بردن برا خودشون 

2706