2733
2734
عنوان

بعد طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی منم خوشبخت میشم ؟میشه یروزی بیاد ک ب اون فکر نکنم و بتونم راحت فکرمو رو ی نفر متمرکز کنم ؟؟؟حس ...

اره بابا.چرانشه.فکرتوبازکن اجازه بده چیزای خوب جذبت بشن

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2738
خیلی دلم میخاد اما نمیتونم .می‌دونم بااون خیلی شکست خوردم تحقیر شدم احساسم ندید گرفته شد اما فکر لعن ...

ی شانس ب خودت بده با یکی دیگه زندگی درست کن 

کلا باید بندازیش بره از زندگیت اولین مارتم اینه ک شمارشو بلاک کنی

ی شانس ب خودت بده با یکی دیگه زندگی درست کن  کلا باید بندازیش بره از زندگیت اولین مارتم اینه ک ...

خیلی دلم میخاد ولی از ذهنم نمیره بیرون همش غرق گذشته ام

گفتی با کسی هستی که  اون چی شد؟

اونم هست .گاهی پشیمون میشم میگم ولش کنم نمیتونم فکر همسر سابقمو از سرم بندازم بیرون .همسرم همش میگه برو تو دنبال اینی همه بیفتن دنبالت ماشینا برات بوق بزنن هزارتا دوست پسر داری دست ب دست همه شدی ولی اصلاااااا اینطوری نیست من تازه ۴ماهه بایکی آشنا شدم اونم خیلی کم همو دیدیم تو مکان های عمومی 

اگه درخواست استرداد جهیزیه نداره و از جهیزیه ات لیست داری و همچنین شهود میتونی بری بصورت قانونی مطالبه کنی اگه اصل وسایل هم موجود نباشه میتونی قیمت اش بگیری

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و...