1874

بعلی

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*●تیکر رسیدن به هدفمه😊🤗* *گروه زرد�⬅*صعودبه گروه نارنجی* دیر شروع کردن بهتر از هرگز شروع نکردنه*_* فقط جا نزن،جاهم زدی بازم شروع کن، نگو نشد، نمیتونم، تو زنده ای،نفس میکشی؛ پس میتونی، شروع کن،جااااااا نزننننننن 😎❤من خیلی خیلی خوش اندامم ،اندامم بیستهههههه.                                                                       فقططططط یذره چاقم😆😆         🍂گروه نارنجی🌺 قد۱۷۰ *وزن اولیه:۸۹(۹۹.۷.۱)  *وزن:۸۸ (۹۹.۷.۱۴)  *وزن:۸۵:۲۵۰ (۹۹.۷.۲۱)  ‌‌‌‌‌ *وزن :۸۳:۳۵۰(۹۹.۷.۲۷) 😍وزن :۸۰.۵۰۰ (۹۹/۸/۱۱)  وزن :۸۰.۲۰۰ (۹۹/۸/۱۷)  وزن:وزن هرکسی ی چیز خصوصیه 😂☹💣(۹۹/۸/۲۵)  وزن هدف:۶۵منم ب زودی کلم سبز میشه 💚روزی همه لباسامو تنگ میکنم۱۴۰۰/۰۰/۰۰😋😎تنها فقط با کمک مجموعه ب نام بامدادخمار ب کارگردانی @بامدادخمار(الهه جون)وباسرپرستی@شب_بیدارم وبا پشتکار خودم😜😉😁،همچنین با تچکر ازدیاناجون و سمیه جون،فندق فسقلی،پیشاپیش تشکر از زیتونپرورده وآسنات جون😅😅❤

اهای لال بمیری ک نمیگی پس

گنگ بودن حاجی کار دادع دستم😂🤦‍♀️اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

بلی

جان مادر بعد از ۹ ماه انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بله 

ببین عشق اتفاق خوبیه برای هر آدمی چون وجودش اینجوری میشه که تو در یک جهانی به سر میبری که بازنده و برنده نداره تو میفهمی که این رابطه ممکنه انتهاش به هیچ برسه ولی این کتاب هرچقدر قطور تر میشه زیبا تر میشه عشق تنها خاصیتش اینه که هر چقدرم کش پیدا کنه مهم نیست تهش چی میشه مهم اینه کتاب زندگیت یک ذره قطور تر میشه
1911

قطعا هر ادمیو هر طور باشه باز چن نفری هست ک دوستش داشته باشن

تو این دنیا هرچیزی ممکنه مخصوصا در مورد عشق و علاقه که همیشه غافلگیرانس

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

اره، حالا یکی که من اصلا انتظار نداشتم هم اومد بهم گفت بعد سه سال 

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
1826

نه فکر نکنم 

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂♀️ ♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂💛از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️

نه 

منو کسی دوس نداره   

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

بخوره ت سرش قشنگ بیاد بگه

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
نه  منو کسی دوس نداره    

من دارم اینجرو نگو  

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن