2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بله چرا نباشه من یکی از دوستام هست وضع مالی خیلی خوبی داره باشگاه و کلاس و مسافرت همه چیش به جاست ولی با پسری در ارتباط نیست و اهل رابطه دوستی با پسر نیست

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
2740
شایدم بدون آگاهی بوده☹️

اره دقبقا دوست‌خودم‌ با پسر عموش نامزد‌شدن‌بعد سر ی‌مسایلی نشد و حدا شدن‌و این‌ ی‌کاری کرده بود‌ و اون‌طرف راحت رفت‌پی زندگیش این‌بدبخت موند با حسرت زندگی‌ داشتن بسیار بسیار دختر خوبو خانومیه یعنی بعد اون‌ حاضرم دست رو قران‌بزارم‌ با کسی‌ دوست نشد هر روز با این‌باشه با اون‌باشه بگ حالا ک‌اینجورم‌بزا عشقو حالمو کنم‌ ب‌جهنم .همه خاستگاراشو رد میکنه همرو میگم برو ترمیم بعدم‌بگو ب درک‌ب جهنم‌بزا خاستگاران‌برن‌یاهم‌همین‌شرایطو بگو بدون‌ترمیم‌میگ‌نه دروغ ک‌نیمتونم‌بگم‌ و ادا دربیارم‌از ی طرفم‌‌ میترسه ب ی خاستگار بگ و اون‌سو استفاده کنه و این‌بمونه‌واقعا زمونه بدی‌شده.بنده خدا  هر روز‌داره داغون‌تر میشه خدا اونم‌خوشبخت کنه و ارامش بهش بده

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
ببین شرایط چ بد شده تو مطمن‌باش اون‌دختر خراب نیست ی شرایطی داره ک مجبور ب اون‌کارشده خدا هممونو تو ...

نمی‌دونید من چقدر حالم خراب بود از این قضیه بعد صاحب فروشگاه واسم توضیح داد که ناشنوایان در یک دنیایه دیگه ای زندگی میکنن...می‌گفت در لحظه زندگی میکنن و درکی از مشکلات جامعه ندارن...می‌گفت اون فکر می‌کنه می‌ره خونه خالی فقط بغلش می‌کنه و دیگه اتفاقات بعدی که واسش میفته فکر نمیکنه...بعد صاحب فروشگاه به گوشیش پیام فرستاد و بهش گفت به پسره بگو بیاد خواستکاریت ازدواج بکنید بعد برین خونه خالی...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
اون وقت اين دختر پاك ؟😐من ديگ حرفي ندارم 

خب حالا همه که با دوس پسرشون رابطه ج ن س ی ندارن

به هرحال تو زندگی خیلی از دخترا یه پسر پیدا میشه سخت نگیرین

بعدم یه چیز خیلی مهم

برادر شمام هیچ ارتباطی با هیچ دختری نداشته؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
به نظر من پاکی مفهوم عمیق تری داره و فقط در این خلاصه نمیشه

واقعا همینه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

من خودم دو تا خواهر خیلی زیبا تحصیل کرده و موفق و با شخصیت دارم که تا حالا با هیچ پسری رابطه ای نداشتن اما اگر دختری رو ببینن که رابطه داشته اونو محکوم نمیکنن و معتقدن که به خودشون مربوطه .دختر و پسر نداره .ادم باید ارزش احساس و بدن و زمان خودش رو بدونه و فقط با عشق و اگاهی با کسی وارد رابطه بشه .در غیر این صورت آسیبش به خودش میرسه

2706