2737
2734
عنوان

تزریق فیلر برای بینی بجای عمل

399 بازدید | 36 پست

بچه ها کسی رو نمی‌شناسید با فیلر ایرادات بینیش برطرف شده باشه ؟ من بینیم قشنگ نیست اما بقیه چیزام قشنگه ... پول عمل بینی دارم اما واقعیتش فوبیای عمل دارم حتی از بس میترسم دوتا بچه هامو ترجیه دادم طبیعی و بادرود بدنیا بیارم ولی جراحی نکنم ...

خلاصه نگید برو عمل کن واقعا نمیتونم میترسم مثل س...😅

شما کسی رو نمی‌شناسید تجریه فیلر برای بینی داشته باشه؟

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فیلر همیشگی نیس ولی عمل همشگیه

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

خیلی ریسکیه

باید. اگرم میخوای انجام بدی بری پیش کسی که مطمئن باشه و واقعا ماهر باشه

یه دختری تو اینستا با تزریق فیلر بینیش دچار نکروز شده بود و چهار سال مدام عمل کرد با این حال هنوز سوراخ روی بینیش کامل خوب نشده

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
2740
خیلی ریسکیه باید. اگرم میخوای انجام بدی بری پیش کسی که مطمئن باشه و واقعا ماهر باشه یه دختری تو ای ...

منم اون دختره رو دیدم واقعا خیلی خطرناکه 🥲 بنظرم آدما باید همینجوری که هستن خودشونو بپذیرن 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
فیلر باعث نکروز میشه اگه میخای یبار نه بلکه دو بار عمل کنی فیلر بزن

من‌عملِ بینی انجام دادم یه جاش یکم خیلی ریز فرورقتگی داره میخوام ربع سی سی ژل تزریق کنه برام.اونم ایراد داره؟ربع سی سی واقعا کمه.میشه راهنمایی کنی

2706