2752
2734
عنوان

تزریق فیلر برای بینی بجای عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 40 پست
چرا خودتو ميخواي گول بزني عزيزم؟ فيلر ي چيز موقته براي ايراداي جزئي نه كسي ك دماغش بزرگه يا مشكلات ...

گفتم شاید علم پیشرفت کرده ی راهی به جز عمل اومده باشه 🤦‍♀️

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نکن این کارو توروخدا  فیلر بینی ریسکش خیلیییییی بالاس  یا کور میشه یا بینیت دچار نکروز م ...

باشه من خودم خیلی ترسوهستم

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
فیلرزدی عزیزم؟

نه والا ترسوندنم گفتن باعث مردنِ سلول های اون قسمتی میشه که فیلر میزنی

نکروز اینا اسمشه

نمیدونم چیکار کنم خیلی خیلی دلمه

چون یا باید دوباره عمل ترمیمی انجام بدم یا فیلر بزنم که فیلر راحتتره

نه والا ترسوندنم گفتن باعث مردنِ سلول های اون قسمتی میشه که فیلر میزنی نکروز اینا اسمشه نمیدونم ...

کجای بینیته منم فرورفتگی داره بعدازعمل دکترم گف نکروزمیشخ ازسرش بازکنه ولی اینستادیدم دقیقا همون نقطه ک بینیم فرورفتگی داره دکترفیلر زد یاهمینجا یکی ودونفرزدن خواهرمم جای غوزش زد چیزی نشد

کجای بینیته منم فرورفتگی داره بعدازعمل دکترم گف نکروزمیشخ ازسرش بازکنه ولی اینستادیدم دقیقا همون نقط ...

دقیقا جای غوزش فرورفته

دکترم گفت چون پوستت خیلی نازکه کلاژن سازی نکرده گفت بیا برات از غضروفِ پشتِ گوشت برات میذارم روی دماغت من ترسیدم نرفتم