1874
1924
عنوان

زندگی تکراری

301 بازدید | 41 پست

خیلی حوصلم سر رفته صب ها پامیشم (البته چه عرض کنم ساعت یک) تختمو مرتب میکنم موهامو میبندم میرم ناهار میخورم بعدش تا شب تو گوشی شبم قرص خواب میخورم چون خوابم نمیبره تاصب بعدم باز فردا پامیشم همینطوری

خیلیی تکراریه چیکارکنم؟

قرص خوابو نخور که کلی عوارض داره .منم همینجورم حس میکنم افسردگی گرفتم حوصله هیچی ندارم 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922
دستم ب هیچ کاری نمیره حوصله ندارم

من میگردم دنبال کار

میخام برم ار خونه بزنم بیرون

اما نیس

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
1911
1826

ما تو فامیل دورمون یه دختر بود افسردگی گرفته بود دیازپام مینداخت بخوابه ،یه شب ۱۲ عدد قرص دیارپام انداخت ،هیچوقت دیگه پا نشد از خواب (مرد) 

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️

وای پس چرا من اینقد کار ریخته سرم دنبال یه وقت اضافی ام!؟پس شماصبحونه و ناهاروشام درست نمیکنید ظرف نمیشورید جارو لباس شستن دستمال کشی ودرآخر مهم ترین چیز بچه داری من دنبال یه ساعت بیکاری ام   

سلام عزیزم کتاب های موفقیت بخون ،برای خودت کسب و کار کوچیکی راه بنداز ، آشپزی کن ،و.....

کسب و کار کوچیک مثلن چیا

مرسی عزیزم اره واقعا اشپزی خوبه کسب و کار رو خوب اومدین اما نظری هم دارین براش