2737
2739

سلام.بچه من 5سال و 9ماهشه یسری خاطرات توی ذهن بچم هست که مربوط میشه به 9ماه الی یکسال پیش میشه البته برای اون خاطره بدی نیست ولی برای من خاطره های بدی بحساب میان اعصابم خراب میشه چندباری اسمشون رو اورده من گفتم که دیگه تموم شده و دیگه حرفشو نزن یا اسمشو نیار .بچم ماشالله باهوشه میفهمه که من خوشم نمیاد بخاطرمن حرفشو نمیزنه یا وقتی میخواد بگه یواشکی میگه که من ناراحت نشم البته من ناراحتیم رو بهش نشون ندادم فقط عادی گفتم تموم شده و حرفشو نزن دیگه ما بااون خانم کاری نداریم اسمشو نیار الان هرچندماه یکبار بحثشو میاره و میگه بخاطر همین مطمعنم توذهنش مونده الان نمیدونم چکار کنم تا برای همیشه اون خاطرات رو فراموش کنه 

سنندج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم بهش بگم اشتباه کردیم شاید بیشتر توذهنش تثبیت بشه 

نه اتفاقا براش بی اهمیت میشه مثلا فکر میکرده اون موضوع خیلی مهم بوده تو زندگیتون تاثیر گداشته حتما فکر میکنه تو بخاطرش ناراحتی ک هی میگه  وقتی بدونه تو ناراحت نیستی و همش سو تفاهم بوده و قضیه یه جیز دیگه بوده  دیگه بش فکر نمیکنه

تاپیک هایی که قبلا زدم در مورده خودم نیست باتشکر
2731
نه اتفاقا براش بی اهمیت میشه مثلا فکر میکرده اون موضوع خیلی مهم بوده تو زندگیتون تاثیر گداشته حتما ف ...

من یمدت جایی کارمیکردم بچم یادش مونده اخه چطوری بگم اشتباه بوده ؟من بهش گفتم دیگه اونجا نمیریم و تموم شد توم اسمشو نیار اون خانم دیگه نیستش رفته.بخدا نمیدونم چکارکنم یادش بره

سنندج
من یمدت جایی کارمیکردم بچم یادش مونده اخه چطوری بگم اشتباه بوده ؟من بهش گفتم دیگه اونجا نمیریم و تمو ...

نیشه بیشتر توضیح بدی قضیه حی بوده؟

نیشه بیشتر توضیح بدی قضیه حی بوده؟

نه اخه نمیدونم چطوری بگم .البته واسه بچم خاطره بدی نیست و همش میگه نقاشی میکشیدم و بازی میکردم من خودم خاطره بد دارم و نمخوام بچم ازون وقتا جیزی یادش بمونه یعنی فکرشم نمیکردم دخترم بعد از ماه ها بازم یادش بمونه

سنندج
نه اخه نمیدونم چطوری بگم .البته واسه بچم خاطره بدی نیست و همش میگه نقاشی میکشیدم و بازی میکردم من خو ...

خیانته تجاوز؟

2740
نه اخه نمیدونم چطوری بگم .البته واسه بچم خاطره بدی نیست و همش میگه نقاشی میکشیدم و بازی میکردم من خو ...

اره حافطه بچه ها خوبه دختر من همین سن هاست یدفعه میگه یادت رفتیم فلان جا مثلا دوسال پیش بوده من تعجب میکنم نمیدونم چیکار میشه کرد شاید زممان بگذره یادش بره

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم