2733
2739
عنوان

خانمهای چادری تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 29357 بازدید | 1242 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@زغالاخته    

@*سهیـــــــــــــــلا*28223‍ 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2728
دوستان لطفا بهترین نوع پارچه چادریم ک افتاده و سبک باشه ....اگه میدونید بگین

بهترین جنس چادر مشکی کدام است؟

هر پارچه‌ای ویژگی‌های خاص خودش را دارد؛ به‌عنوان نمونه:

بهتر آن است که خانم‌ها، چادرهای بادوام و سبک مثل حریر اسود، کرپ و تریزا را برای استفاده روزمره و چادرهای طرح دار و کن کن را برای مجالس و مهمانی استفاده کنند

کرپ _ اسود: نسبت به بقیه پارچه‌های چادری ارزان‌تر بوده و مشکی بودنش نسبت به بقیه پارچه‌ها بیشتر است.

کن کن: ظاهر مجلسی دارد و نخ‌کش نشدن از ویژگی‌های بارز این جنس چادر است.

ژرژت: تقریباً شبیه کن کن اما ضخیم‌تر است. از مزایای این پارچه ضدنخ‌کش، ضدچروک، ضدپرز و نرمی و لطافت است.

تریزا: ویژگی که تریزا را از بقیه پارچه‌ها متمایز می‌کند، وزن فوق العاده سبک آن است.این پارچه به هیچ عنوان نازک نیست و چروک نمی‌شود.

دوستان لطفا بهترین نوع پارچه چادریم ک افتاده و سبک باشه ....اگه میدونید بگین

من خودم کن کن می‌پوشم همیشه صاف و مرتبه اگه خاک بگیره با یه دستمال نمدار راحت پاک میشه

ولی یه مدل کرپ هست فوق العاده سبکه اسمشو نمی‌دونم پارچه فروشیا بپرسی اگه خیلی وسواس داری نتی نخر

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
نه دو تا از دوستهام اینجا گرفتن  ولی کارشون میدونم واقعا جهاد هستش با این قیمت و کیفیت

دوستام گرفتن واقعا از جنس و قیمت راضی بودن

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
منم خیلی دوست دارم چادری شم ولی چون قدم کوتاهه وقتی چادر سر میکنم کوتاه تر نشونم میده

عزیزم  سلام

ببخشید الان دیدم پست شما را

خوب شما باید چادر دانشجویی یا ساده کشدار سر کنی

من خودم کن کن می‌پوشم همیشه صاف و مرتبه اگه خاک بگیره با یه دستمال نمدار راحت پاک میشه ولی یه مدل ک ...

میخام از کانال ی چادر آماده سفارش بدم...مدلاشوگزاشتن ولی جنس پارچه مهمتره

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
تاپیک قبلتون چیشد؟؟!!!! من همیشه روسری رنگی میپوشم‌ و کفش اسپرت... مدل چادرمم همیشه آستین داره... ...

دقققییییقا منم بحرینی سر میکردم میخوام چادر ساده سرم کنم😅

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
من میخام از ایتا ی کانال هست...حجاب فاطمی از اونجا ی چادر سفارش بدم....ولی از نوع پارچه و مدلش موندم

توی سایتشم هست روز تولد حضرت زهرا تا پارسال که 50درصد تخفیف میزد تو سایت یه خانومیه چادرو پوشیده راه میره میتونی ببینی انتخاب کنی

من از سایتش خرید کردم مغازه هم توی مشهد چندتا شعبه داره

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706