2737
2739
عنوان

نامه دادن دکتر برای سزارین

14691 بازدید | 75 پست

سلام خانوما من هفته ۳۷ ام وبیمارستان بهم گف که زایمان اول آزادحساب میشه مگه اینکه دکتر برگه بده بهت که توبه یه علتی نمیتونی طبیعی زایمان کنی اون وقت با دفترچه حساب میشه حالا دیروز وقت دکترم بود به دکترم گفتم که برگه بده گف نمیشه بعد گفتم خوب پس معاینه کنین شاید واقعا نمیتونم طبیعی زایمان کنم که معاینه نکرد گف الان نمیشه گف باید دردت شروع شه معاینه کنم بگم 😞😞😞آخه مگه الان نباید معاینه میکرد وبرگه میداد؟؟؟به خاطرپول انگار منو پیچوند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نه باید بری تو بطن زایمان تا بفهمن طبیعیه یا سزارین

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

عزيزم چرا زودتر يه فكري نكردي؟

منم مشكل شما رو دارم

دكترم گفت ١ تومن ميگيرم نامه ميدم كه سزارينت علت داره

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2740

اسی تاپیک آخر منو بخون 

من میخام از دو تا روانپزشک نامه بگیرم ک فوبیا زایمان طبیعی دارم

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
نه باید بری تو بطن زایمان تا بفهمن طبیعیه یا سزارین

آخه پس چرا میگن دکتر هفته ۳۶ یا ۳۷ تو مطب معاینه کنه میفهمه لگن برا طبیعی مناسبه یا نه؟؟منم میخواستم اگه مناسب نبود برگه بده که بدم بیمارستان دیگه

عزیزم اگه تصمیمت سزارینه برو بیمارستان خصوصی. دکترت میخواد بچه تو طبیعی بدنیا بیاری اگه دید بدنیا نم ...

بیمارستان خصوصی میرم ولی توهمین خصوصی هم زایمان اولو با بیمه تامین اجتماعی که داریم حساب نمیکنن ۲ تومن فرق دارن باهم اگه آزاد حساب کنن دوتومن بیشتر میگیرن ازم 

آره به شدت😭😭😭

اگر اینطوریه باید بری پیش روان شناس مشاوره بشی انگار بعد اگر ترست واقعی بود بهت نامه میده 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
آخه پس چرا میگن دکتر هفته ۳۶ یا ۳۷ تو مطب معاینه کنه میفهمه لگن برا طبیعی مناسبه یا نه؟؟منم میخواستم ...

منکه دکترم همچین معاینه ای نکرد گفت طبیعی هستی بعد که سر تاریخ رفتم بیمارستان یکم دردم داشتم معاینه و سونو و ضربان قلب بچه رو چک کردن گفتن این سزارینه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706