2752
2734
عنوان

نامه دادن دکتر برای سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 14717 بازدید | 75 پست
عزيزم من از وقتي فهميدم باردارم شروع به تحقيق كردم يه جا ميگفتن نه بابا فرقي نداره بيمه پول زايمان ...

وای چه سختش کردن آدم پول بیمه میده که یه روز به دردش بخوره دیگه😑😑😑حالا باید کلی التماس کنیم منم ماه چهارم زنگ زدم از بیمارستانا پرسیدم همشون میگفتن بیمه ات چیه میگفتم تامین اجتماعی دیگه هزینه با بیمه رو میگفتن دیگه هیچ کدوم نپرسیدن که زایمان اوله یا نه منم که خبر نداشتم 😕😕فک میکردم فقط تو بیمارستان دولتی زایمان اول مهمه خصوصیا نه

ان شاء الله هرچی خیره برات پیش بیاد باور کن سزارین همچین زایمان بدون دردی نیست من که پشیمون شدم به ک ...

هر زایمان ب بدن یکی میسازه دیگه..من طاقت دردا و معاینه های زایمان طبیعی رو ندارم باور کن 

چون یکم ظریف هم هستم دوروبریام یکم تو دلمو خالی کردن برا طبیعی 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چه سختش کردن آدم پول بیمه میده که یه روز به دردش بخوره دیگه😑😑😑حالا باید کلی التماس کنیم منم م ...

همين ديگه

اومدن طبيعي رو اجباري كردن

به كلي خانوم بارداري استرس دادن

بساط دزدي رو براي بيمه ها جور كردن

براي پزشكا هم دكون باز كردن

همشونم دستشون تو يه كاسه ست

تازه من بيمه تكميلي ايران دارم

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
اگ چشات ضعیف باشه میتونی سزارین بشی ولی یکم دیر به فکر افتادی باید زودتر دنبالشو میگرفتی

آره چشام ضعیفه عینک دارم میشه؟؟شماره چشم مهمه یا نه؟؟؟اخه نمیدونستم خصوصیا هم زایمان اول رو آزادحساب میکنن از هربیمارستانی پرسیده بودم هزینه اشو با بیمه بهم گفته بودن😣😣😣

2731
هر زایمان ب بدن یکی میسازه دیگه..من طاقت دردا و معاینه های زایمان طبیعی رو ندارم باور کن  چون ...

برو تو تاپیک هام هست کمر درد عارضه کلی بی حسی از کمره من پرسیدم همه داشتن ولی میگرن و درد بعد زایمان و درد بخیه ها تو هرکسی فرق داره مثلا من خیلی دردم شدید بود ولی تخت بغلیم نه تازه من پمپ درد هم داشتم اون نداشت

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

راستي مگه بيمارستان خصوصي تامين اجتماعي رو قبول داره؟

تهران ميگن قرارداد نداريم

فقط تكميلي

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
همين ديگه اومدن طبيعي رو اجباري كردن به كلي خانوم بارداري استرس دادن بساط دزدي رو براي بيمه ها جو ...

وای نگو ک ب اندازه کافی دلم از این ملت پر هست برا اجباری شدن طبیعی 

خدا لعنتشون کنه ک برا زاییدنمون هم اختیار نداریم

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
وای نگو ک ب اندازه کافی دلم از این ملت پر هست برا اجباری شدن طبیعی  خدا لعنتشون کنه ک برا زایی ...

والا بخدا

معلوم نيست چه مرگشونه

ما رو با كشوراي ديگه مقايسه ميكنن

آخه چيمون مثل اوناست ما

عزیزم زن داداش منم بشدت میترسید یکماه مونده به زایمانش کیسه پاره شد و بچه رو طبیعی بدنیا اوردن الانم ...

آخی😅😅😅برامنم اگه پاره میشد وتو موقعیتش قرار میگرفتم شاید طبیعی زایمان میکردم ولی الان میترسم آخه چندنفرو شنیدم مثلا بچه سرش گیر کرده دچار کمبود اکسیژن شده وعقب مانده شده یا مرده از اون موقع میترسم ترسم بیشتر برا بچه اس نه خودم

آخی😅😅😅برامنم اگه پاره میشد وتو موقعیتش قرار میگرفتم شاید طبیعی زایمان میکردم ولی الان میترسم آخه ...

وای نگو این چیزا رو ب دلت راه نده اصلا..من بخدا اگه ترس از طبیعی نداشتم با کله طبیعی زایمان میکردم اصلا ب این چیزا کار ندارم اگه دکترت ماهر باشه هیچ اتفاقی نمیفته

آخی😅😅😅برامنم اگه پاره میشد وتو موقعیتش قرار میگرفتم شاید طبیعی زایمان میکردم ولی الان میترسم آخه ...

عزیزم اونا دکترن کارشون بونیا اوردن بچس اصلا نترس.. بعدشم برو سزارین هزینشم فدا سرت حالا هر چقد میخاد هزینش بشه عوضش استرس و اضطراب طبیعی رو نمیگیری😍

خصوصی که تامین اجتماعی قبول نداره ، بیمه تکمیلی داری؟ تهرانی؟ دکترت کیه 

چرا قبول میکنن خودم پرسیدم با دفترچه تامین اجتماعی دوتومن ارزون تره با تکمیلی که خیلی فرق میکنه حتما ....نه عزیزم تهران نیستم

چرا قبول میکنن خودم پرسیدم با دفترچه تامین اجتماعی دوتومن ارزون تره با تکمیلی که خیلی فرق میکنه حتما ...

من سه بار سزارین شدم فقط تامین اجتماعی بودم اصلا ندادن و دفترچه رو قبول نکردن کلا

آزاد ۷تومن شد با اتاق خصوصی

باز  زودتر دقیق برو بیمارستانت بپرس دفترچتو نشون بده بهشون 

نمیدونم .... توکل ب خدا.... شوهرم ک همش دلداری میده بهم میگه حتما قبول میکنن چرا نمیری بیمارستان نی ...

منم نشنیده بودم تازه فهمیدم😑آخه دکترم تو بیمارستان نیمه خصوصی نیس نمیدونم این دوهفته آخر دکتر دیگه ای قبول میکنه برم پیشش برازایمان یانه خودمم استرس دارم بخوام الان دکتر عوض کنم

من سه بار سزارین شدم فقط تامین اجتماعی بودم اصلا ندادن و دفترچه رو قبول نکردن کلا آزاد ۷تومن شد با ...

وااا چرا☹☹☹بیمارستان نرفتم تلفنی پرسیدم گفتن دفترچه ات چیه گفتم که تامین اجتماعیه 😕😕

2706