2737
2739
عنوان

دکتر فک و صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 5132 بازدید | 64 پست

من دو ساله دارم زجر میکشم دووو ساااال هزاران تا دکتر رفتم یا چیزی نمی فهمیدن یا چرت و پرت تحویلم میدادن چقدر سی تی اسکن و ام ای ار دادم  خیلی دلم شکسته هست گفتم من دیگه خوب نمیشم 

ببخشید چقدر سوال میکنم شمام مشکل مفصل فک داشتی گلم خیلی‌ خیلی خوشحال شدم باهات آشنا شدم 

اطرافیانم هیچکس درکم نکرد چون دکترا چیزی نمی فهمیدن میگفتن مال اعصابه فقط خیلی سختی کشیدم دو سال 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشه شما درخواست دوستی بدی من بلد نیستم و بگو کجا رو کلیک کنم خواهش می کنم کمکم کن 

من در خواست دادم الان توی قسمت اعلانا اون زنگه اومد باید قبپل کنی فقط

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
نایت گارد فشار روی دندونا رو موقع خواب میگیره از اسیب دندون قروچه جلوگیری میکنه ولی اینی که سیف الدی ...

سلام به شما چنتا گارد داده؟ میگن دوتاس یکی بایت گارده یکی نایت گارد... دارو هم بهتون واد؟

2738
من ‌دندان فروشه اصلا ندارم فقط دیسک راستم تشخیص داد بیرون زده جدیدا سردردهای بدی میگیرم انگار فکر می ...

منم مشکل شمارو دارم دکتر رفتم قراره بهم نایت گارد بده

نمیدونستم انقد گرونه

منم مدام سر درد و گوش درد و چشم درد دارم بعد از کندن دندون عقلم

میفهمم منمدخیلی کشیدم یه سری گفتن دندون عقله یه سری گفتم واکنش آلرژیکه میپه قرمز نخور و همش کورتون ه ...

دقیقاااااا منم اذیت میشم کلی در حدی که دردش بهم حالت گیجی میده

الان توی این کرونا خطرناک نیست برم غالب بگیرم عزیزم  شما چشمانم خوب شد ؟ بعد چند وقت  خو ...

سلام...چطورین؟

ببخشید منم مشکل مفصل گیجگاهی فکی دارم....نمیتونم دهنمو باز کنم...همه جام درد میکنه😓

شما راضی بودین از دکتر سیف؟؟هزینه گارداتون چقدر شد؟ اگه واقعا تاثیری داره تا منم برم پیشش😓

در ضمن بهتون درخواست دوستی دادم ممنون میشم قبول کنین...چون واقعا مشکل بزرگیه شماهم ک تجربه کردین...من نمیدونم پیش کودوم دکتر برم کسی سر در نمیاره😓

عزیزم گاردی که دکتر برات ساختو عکسشو میفرستی؟از ایناس که بیرون صورت بسته میشه؟؟  بعد حواب داد؟ ...

سلام گلم نه یه قالب تقریبا شیشه ای هست که روی دندان ها داخل دهان میذاری دیده نمیشه  ولی مثل اینکه جنسش مهمه  این دکتر مثل اینکه‌حنسش گاردهاش از همه جا بهتره و البته خیلی کرونا. 

والا من الان از آبان ۹۹ تقریبا همه شب دارم استفاده میکنم والا هر روز یه جورم یه روز احساس بهتری میکنم یه روز بدتر خودش که میگه حداقل باید یه سال استفاده کرد حالا امید به خدا من همچنان دارم استفاده می کنم و امید به بهبودی دارم 

شرمنده دیر جواب دادم چون خیلی اینجا سر نمیزنم گاها میام عزیزم 

2706