2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی گاردهاش خوبه ؟؟؟ منظورت اینه عزیزم 

نه با نت باهاش صحبت کردم و عکسم رو دید 

خواهش می کنم اگر تجربه ای داری بهم بگو 

من سردرد گاهی حتی گاهی درد گذرای پشت استخون گوش چشم درد انگار یکم قلمبه شده دارم 

یعنی دلیل ش نی تونه همین مشکل دیسک فک‌راستم باشه که گفت 

نایت گارد فشار روی دندونا رو موقع خواب میگیره از اسیب دندون قروچه جلوگیری میکنه ولی اینی که سیف الدینی میده اسیبهای وارد شده رو هم اصلاح میکنه و طول عمرش هم بیشتره من از دو تا دکتر خوب و سرشناس دیگه قبلا گرفته بودم tmj شدید بودم ولی انگار نه انگار!  فقط این منو درست کرد 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
2738
سلام عزیزم بهش بگو تخفیف بده گاردای جای دیگه من گرفتم اصلا مثه این نیست' کی پیشش بودی? الان ایرانه?

خودش نیست اون تیم پزشکیش میسازن یعنی خوبه 

عزیزم هستی مز تونی یکم کمکم کنی و راجبش برام‌توضیح بدی خواهش میکنم 

نایت گارد فشار روی دندونا رو موقع خواب میگیره از اسیب دندون قروچه جلوگیری میکنه ولی اینی که سیف الدی ...

یعنی ممکنه دردهای دیگم با این خوب بشه گلم شما عوارض چی داشتی که خوب شدی اره همشم بهم میگفت تضمین نمیکنم ولی بهم اعتماد کن 

من ‌دندان فروشه اصلا ندارم فقط دیسک راستم تشخیص داد بیرون زده جدیدا سردردهای بدی میگیرم انگار فکر میکنم با تکون دادن سرم جاهایی از استخون صورتم یکم تکون میخوره 

باید چند وقت مداوم استفاده کرد تا جواب گرفت عزیزدلم ؟

نه با نت باهاش صحبت کردم و عکسم رو دید  خواهش می کنم اگر تجربه ای داری بهم بگو  من سردرد ...

وای وای خودشه من حتی میزد زیر گلوم ورم میکرد سر دردهای شدید گوش درد چشمام قلمبه میشد با مورفین هم ساکت نمیشدم من عکس فک هم گرفتم ولی این دکتر اینقدر خبره هست که فقط از opg هم تشخیص مده تو رو خدا جدیش بگیر حتی میزنه به گردن و کمر جلوشو نگیری! دستیارش اورزلا از المان میاره گاردهارو میسازه ' منم تومد ایران میرم پیشش باز چون باید بدم تمیزش کنه اورزلا جون و اینکه یه دستیار ایرانی هم داره ماساژ فک میده ابن تنش رو میندازه من هم ماساژ داد فکمو هم سوزن زد خیلی اروم شدم همونجا گرفتگی ول کرد 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
نایت گارد فشار روی دندونا رو موقع خواب میگیره از اسیب دندون قروچه جلوگیری میکنه ولی اینی که سیف الدی ...

عزیزم خواهش میکنم جوابمو بده من هر چی تا حالا تاپیک زدم کسی اطلاعی نداشت گفت شنبه برم برای قالب گیری اونم تیم پزشکیش انجام میدن شما با خودش انجام دادی ؟ 

چه مشکلاتی داشتی عزیزم تو رو خدا جواب بده من خیلی نگرانم 

وای وای خودشه من حتی میزد زیر گلوم ورم میکرد سر دردهای شدید گوش درد چشمام قلمبه میشد با مورفین هم سا ...

گلم کارت رو همون خانما دستیاراش برات ساختن 

اخه دیشب به من گفتن فرودگاه بسته هست و اینا همینجا ساخته میشه ولی نوع عالی هست

2706