2737
2739
عنوان

دکتر فک و صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 5183 بازدید | 64 پست
خواهش می کنم گلم🙏♥️ ، گیسو جان بهت پیشنهاد دوستی دادم ممنون میشم قبول کنی 🙏🌺

سلام خوبین؟

میشه نتیجه جدید درمانتون رو بگین، فکتون الان چطوره؟ هنوز پیش دکتر سیف الدینی میرین؟ متخصص فک دیگه ای نرفتین؟

نایت گارد فشار روی دندونا رو موقع خواب میگیره از اسیب دندون قروچه جلوگیری میکنه ولی اینی که سیف الدی ...

سلام. میشه در مورد درمانتون توضیح بدید؟ من دو ماهه از گارد دکتر سیف الدینی استفاده میکنم متاسفانه فک پایینمو جلو کشیده و دندونام روی هم قرار نمیگیرن و فاصله افتاده و خیلی نگرانم. برا شما هم این اتفاق افتاده بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. میشه در مورد درمانتون توضیح بدید؟ من دو ماهه از گارد دکتر سیف الدینی استفاده میکنم متاسفانه فک ...

سلام عزیزم به منم گفتن گارد استفاده کنم ولی از ترس اینکه دندونام دیگه رو هم قرار نگیره نساختم، مشکل دندونتون چطور برطرف شد؟

2731
من ‌دندان فروشه اصلا ندارم فقط دیسک راستم تشخیص داد بیرون زده جدیدا سردردهای بدی میگیرم انگار فکر می ...

سلام زمان زیادی میبره که این پست رو گذاشتین ولی اگه ریپلای منو میبینید ممنون میشم جواب بدین منم الان دوماه همچین مشکلی دارم دوتا دکترهم رفتم جواب درست وحسابی بهم نداون شما تواین مدت چکار کردین مشکلتون حل شده