2752
2734
عنوان

شما جای من بودید چکار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 51 پست

عزیزم انسان تو عصبانیت هر حرفی ممکنه بزنه من و شوهرم متولد ۷۵ پنج ساله ازدواج کردیم شوهر من خیلی از شوهر تو بچه تر بود و گاهی میگفت دست از سر من بردار

شوهر منم اصلا گوش شنوا برای دردو دل نبود الان خیلی بهتر شده پس صبر داشته باش و توکلت به خدا باشه

خب داره میگه نمیخادت پس چرا ادامه میدی میخای ی بیمار روانی بشی با این آقای بیمار زندگی کنی

همه ی حرفاش از بچه گیشه ، وگرنه به پای طلاق بکشه پا پس میکشه. ولی من از همین بچه بودنه خستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو چی میگی همسرم متولد۷۹هستش وتقریبا این رفتارا رو داشت ولی بادرایت کم کم درستش کردم الان عقدم ودوساله باهمیم دراین دوسال عذاب کشیدم خون دل خوردم ولی بالاخره درستش کردم😌😌

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
سنش زیاد کم نیست در جوابش بگو باید چشمهات رو باز میکردی موقع زن گرفتن زندگی که شوخی بردار نیست بیای ...

هیچی‌ براش مهم نیست و‌این کارو بدتر میکنه. چون هرچی بگم مهم نیست

از اواخر عقد شروع شد دعواهاش. بچست، تحمل هیچی‌نداره ، تا به مشکل میخوره میگه من بدبختمو من بمیرم و ب ...

یعنی پخته نیس؟خب البته فقط به سن نیست ولی اختلاف سنی کمی دارید برای تو که ۲۵ ی ،خب ۲۶ برا پسر میتونه بچه باشه ... 

والا نمیدونم چی بگم یه مدت صب کن ببین اوضاع چجور میشه اگه برطرب نشد با بزرگترهات درمیون بزار اگه باز ...

نههههه بچه وضعو بدتر می‌کنه

شوهرش زیر فشار زندگیه که خسته شده حالا بچه هم بیاره قوز بالا قوز

کاربری دست دو نفره
بگو عرضه داشته باش مهریمو بده فکر کردی من خوشم میاد تو رو تحمل کنم دست پیشو بگیر مردا خیلی باهم ف ...

محبت زیاد اینجوریش کرده ، خودشم میگه ، یبار گفت انقدر بوسم نکن

2706