2733
2734
عنوان

شما جای من بودید چکار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر اول از همه خودتو دست کم نگیر خودتو پایین نگیر و و کوچیک نکن واسه خودت ارزش قائل شو دایم به خودت برس و سعی کن به جای اون با دوستی خواهری چیزی یا بیای اینجا با بچه ها درد دل کنی بنظرم یه مشکلی چیزی هست تو زندگیش اون الان خودش کلافه هست شماهم میخوای مشکلای خودتو به اون تزریق کنی عصبی میشه میریزه بهم 

2731
انشالله که اینطور باشه. التماس دعا

خدا کمکت کنه 

فقط صبر داشته باش و سعی کن به شوهرت احترام بزاری  و با خوبیا و بدیاش کنار بیای اونم خجالت میکشه و ادامه نمیده

زندگی من طوری شده که خداروشکر میکنم که قبلا بخاطر مسائل الکی جدا نشدم

در مورد زندگیت و شوهرت نظری نمیدم......ولی من جای تو بودم...........خداحافظ.......اصلا نمیتونم تحمل کنم کسی بهم توهین کنه.......موندم چجور میگی آدم خوبیه؟؟؟؟؟ببخشید میپرسم ....شما خوب بودنو تو چی میبینید ؟؟؟؟؟

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
چکار کردی که درست شد ؟ میشه به منم بگی

من نسبت به کار های بدی ک انجام میداد اصلا کوتاه نمیومدم حاضر بودم حتی جدا بشم ولی تحمل نکنم رفتار اشتباهش رو پس نهایت داد و بیداد و قهر به کار می‌بردم.. البته بگم مشکلات هم. وسطش خیلی تاثیر داشت مثلا شوهرم کار نداشت از صب تا شب توخونه از جیب میخوردیم بنابر به همه چی گیر میداد.. من برام دوحالت داشت ک یا بایدخوب میشد یا بهم میخورد زندگی.. مشاوره هم رفتیم خیلی تاثیر مثبت داشت تو یه تایمی واقعا افسرده شده بودم