2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای خرداد۱۴۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 503866 بازدید | 60425 پست

بچه ها انقباص زایمان رو ماما بهم توضیح دادگفت یه درد شدید از زیر معده میگیره وشکم سفت میشه وکمردرد شدید میگیره ادم ...دراینصورت حتی ازدرد نمیتونی تکون بخوری  واز صبح تا شب ۵سانت دهانه رحم بازمیشه مس اگه درد کمی دارید نگران نباشید 

حالا تو از دست شوهر و مادر شوهر گریه‌ات می‌گیره، من از دست مامان خودم. پریروز اونقدر از دستش اعصابم ...

ای بابا عزیزم مامان منم تقریبا اینطوری ....عیب نداره دل گیرنشو  ماهاهم حساس تردیم من دیروز توبیمارستان شوهرم گفت نمیبینی داری مستقیم میری توشکم مرده ! گریم گرفت 🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترا ازمن به شمانصیحت تواین هفته های اخر کاملا آماده باشید ...من صبح داشتم میرفتم اشپزخونمون ترکیده بود یخچالمکن نامرتب بود فک نمیکردم اینطوری بشه گفتن اگه لازم باشه عملت میکنیم به فکر خونه بودم 🤐🤐🤐خودتونم همیشه شیو کرده اماده باشید من صبح داشتم میرفتم دوش گرفته بودم واماده بودم 

حالا تو از دست شوهر و مادر شوهر گریه‌ات می‌گیره، من از دست مامان خودم. پریروز اونقدر از دستش اعصابم ...

عزیزم غصه نخور منم الان مامانم به بابام میگه این دختر سنگینه یروزایی برم کمکش بابام قبول نمیکنه میگه یا همه بریم یا توام نرو   والا بخوام مهمون داری کنم تنهایی باشم یه نون پنیر بخورم راحت ترم تازه مامانمم بیاد نه خیلی کاریه که بتونه کارامو کنه نه خیلی آبمون تو یه جوب میره

بهش گفتم اگه بابا اذیته اون ده روز اولم نیا والا بخوان همشون بیان خب من میرم اونجا من ترجیح میدم دورم خلوت باشه 

2738
توزایشگاهم نذاشتن گوشی ببرم داخل ...حالا  هرروز nstمیدم دعاکنید جوجه چیزیش نشه

اگه 38 ات پر شده به دنیا بیارش من جای تو بودم میاوردم استرسشو نمیتونم تحمل کنم وزنشم که خوبه خداروشکر 

سلام دختراااا .... دیروز رفتم دکتر برای ویزیت باخواست خودم nstدادم  ضربان قلب بچه ۱۹۵بود سریع ب ...

خداروشکر نازنین جون بخیر گذشت ،هر چقدر هفته اول یک مدل استرس داشتیم باز این هفته های اخر یک مدل دیگه،انشاالله کوچولوت صحیح وسالم میاد بغلت

به وقت تولد دوقلوها  
سلام دختراااا .... دیروز رفتم دکتر برای ویزیت باخواست خودم nstدادم  ضربان قلب بچه ۱۹۵بود سریع ب ...

وای خداروشکر که فهمیدی به نظر من صبر نکن برو واسه زایمان اون جوری آدم هر لحظه استرس داره

دنبال خوشبختی نباش سعی کن خیلی ساده شاد باشی😊

خداروشکر که nst دادی

امید بخدا نگران نباش،خداروشکر وزنش هم که خوب بوده

ان شاالله به سلامتی گل پسرو بغل کنی

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
سلام خوبی پری نینی توهم جنجال بپاکرده  

علیک سلام عزیزم

اره گردو خاک به پا کرده پسرم😂😂😂😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
دخترا ازمن به شمانصیحت تواین هفته های اخر کاملا آماده باشید ...من صبح داشتم میرفتم اشپزخونمون ترکیده ...

حالا تو دیروز دیگه نمیخاس به فکر اشپزخونت میبودی😐

ولی اره در کل باید ماه اخر کاملا اماده باش باشیم

2706